Гості з Лежинського навчально-виховного комплексу до Дня працівника освіти в Інституті управління та Коледжі Класичного приватного університету

І знов осінь в Інституті управління проходить під гаслом „сіяти розумне, добре, вічне…”. На цей раз просвітницько-профорієнтаційна акція „Зерна освіти”, метою якої є поширення освітньої ініціативи серед молоді районних навчальних закладів, залучила не тільки учнів шкіл, а й їх батьків, небайдужих до майбутнього вибору своїх дітей.
Під час візиту учні Лежинського навчально-виховного комплексу, який за останній рік став активним учасником заходів Інституту управління КПУ, а також їх батьки мали змогу в ході екскурсії помандрувати студентським містечком університету, взяти участь у майстер-класах з окремих спеціальностей, задати питання щодо можливостей та умов навчання у Коледжі та Інститутах Класичного приватного університету.

Перед гостями у цей день виступили:
Анжела Віталіївна Мерзляк, проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ, д.держ.упр., професор
Юлія Володимирівна Віхорт, заступник директора з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи Інституту управління КПУ, к.е.н.
Тетяна Юріївна Огаренко, заступник директора з навчально-виховної роботи Коледжу КПУ, к.е.н.

Інститут управління щиро бажає абітурієнтам правильного вибору, який у майбутньому із закладених зерен зможе прорости у колосся вдалого професійного шляху!