ВІДКРИТО НОВИЙ НАБІР НА ПРОГРАМУ СТАЖУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКОНОДАВЧОЇ ВЛАДИ (LEGISLATIVE FELLOWS PROGRAM - LFP)

Американські Ради з міжнародної освіти оголошують новий набір на професійну обмінну Програму стажування працівників законодавчої влади (Legislative Fellows Program - LFP), що фінансується Держдепартаментом США та координується організацією “Американські Ради з міжнародної освіти”. 

Програма стажування працівників законодавчої влади була започаткована у 2005 році під егідою Програми законодавчої освіти  і практики (Legislative Education and Practice - LEAP) і є частиною Програми професійних стажувань (Professional Fellows Program). Програма LFP надає можливість 55 перспективним професіоналам з Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Росії, Туреччини та України, віком від 25 до 35 років, ознайомитись із законодавчою системою США, основами федералізму, організацією державного устрою США, системою стримувань і противаг, роллю громадянського суспільства у розбудові держави. 

Основні вимоги до аплікантів програми:

  • Громадянство України;
  • Вік від 25 до 35 років;
  • Вища освіта (ступінь бакалавра, магістра, кандидата наук);
  • Вільне володіння англійської мовою (TOEFL over 500, IELTS band 6 або навчання на англомовній університетській програмі). За відсутності сертифікату, півфіналісти будуть запрошені пройти безкоштовний TOEFL тест у нашій організації;
  • Мати відповідний досвід роботи у державному секторі (законодавча, виконавча влада, неурядові організації тощо);
  • Володіти лідерськими та комунікативними навичками.

ОСТАННІЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ВЕСНЯНУ ПРОГРАМУ 2014 –    31 ЖОВТНЯ 2013 РОКУ.

За додатковою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами (каб. 219).