- Університет
- Загальна інформація
- Керівництво
- Ліцензування та акредитація
- Інститути
- Фаховий коледж КПУ
- Центр підвищення кваліфікації
- Філія у місті Кременчук
- Ресурси та сервіси
- Матеріально-технічне забезпечення
- Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами
- Гуртожиток
- Спортивний комплекс
- Навчальний відділ
- Військова кафедра
- Психологічна служба
- Лабораторія експериментальної та практичної психології
- Навчально-практичний соціальний центр Класичного приватного університету
- Юридична клініка
- Туристичний клуб "Пілігрим"
- Бібліотека КПУ
- База відпочинку
- Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати
- Наукова діяльність
- Міжнародна діяльність
- Мета та напрями міжнародної діяльності
- Нормативна база міжнародної діяльності
- Навчання іноземних громадян
- Програми культурно-академічного обміну
- Професійна практика студентів за кордоном
- Співробітництво з закордонними ВНЗ та організаціями
- Участь у міжнародних проектах
- Міжнародні програми
- Інформаційне повідомлення
- Про нас / Контакти
- Соціально-виховна, профорієнтаційна діяльність
- Якість освіти
- Новини
- Вступнику
- Студенту
- Науковцю
- Контакти
ЯСКРАВІ ПАЛІТРИ НА МАЛЮНКУ І В ЖИТТІ
********
26 жовтня 2013 року на стадіоні «Локомотив» відбулася надзвичайна подія міста Запоріжжя – перший обласний фестиваль графіті „Місто майбутнього”.
Захід є надзвичайно важливим та актуальним для нашого сьогодення, адже саме Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету зміг об’єднати під одним дахом кращих представників яскравого, нового та незвичайного стилю – молодих райтерів, які з великою наполегливістю доводили, що графіті – це дійсно мистецтво, а не просто акт вандалізму.
Організатори першого обласного фестивалю графіті – Класичний приватний університет та мережа магазинів „Комп’ютерний Всесвіт” поставили за мету забезпечити умови легальної творчої самореалізації молоді, підтримати її творчі здібності та залучити до активної участі у соціально важливих проектах.
Актуальність та важливість проведення фестивалю графіті серед молоді Запоріжжя та області підтвердилася присутністю представників Запорізької обласної державної адміністрації. Зокрема, на заході були присутні:
- заступник директора департаменту-начальника управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Власова Наталія Федорівна,
- заступник начальника-начальник відділу управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Сергійович Зубченко,
- заступник начальника управління-начальник відділу загальної, середньої, дошкільної та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Валентина Володимирівна Хівріч,
- начальник відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Ігор Сергійович Філіпенко.
Учасниками фестивалю стали учні шкіл міста Запоріжжя та області, учні професійних училищ, студенти вищих навчальних закладів та учні Запорізького навчального реабілітаційного центру-інтернату „Орієнтир”, які бажають передати свої емоції та почуття, думки і переживання за майбутнє нашого міста через графіті, тим самим доводячи, що вони мають право претендувати на визнання їх малюнків справжніми витворами мистецтва.
Усі учасники не залишилися без подарунків, адже кожну роботу журі фестивалю гідно оцінили ти вручили призи. Інститут журналістики і масової комунікації подбав про те, аби і учасники і гості відучували себе затишно, надійно та невимушено протягом усього заходу! Саме цьому сприяли цікаві факти про графіті від ведучих, проведені конкурси від Студентської Ради КПУ та запрошений гість – діджей Дені Рокін, який розважав усіх присутніх надзвичайно приємним та сучасним лаунджем. Крім того, усі охочі могли пригоститися гарячим чаєм та смачним печивом.
Переможцями фестивалю стали:
1 місце команда Володимира Клименка та Павла Бойченка, м. Запоріжжя, роботу яких було визнано найкращою за відповідність техніці стилю графіті та повну відповідність тематиці фестивалю (17 платформа).
2 місце Юрій Мудрик, м. Запоріжжя, який у своїй роботі основний акцент поставив на тому, запорукою щасливого майбутнього є збереження духовних цінностей народу (15 платформа).
3 місце Тетяна Дмитрієнко, дитяча художня школа Енергодарської міської ради. У своїй роботі автор у символічному образі яскравого «метелика майбутнього» виразила сподівання на світле і радісне майбутнє рідного міста (13 платформа).
4 місце Богдан Богуславський, м. Запоріжжя (21 платформа). Основна ідея роботи полягала у тому, що майбутнє Запоріжжя пов’язане не лише з високими технологіями, але й зі збереженням природних багатств нашого краю.
Усі переможці отримали цінні подарунки від організаторів фестивалю.
Створені графіті, в яких представлено бачення міста майбутнього, не залишили байдужим нікого з гостей.
Для учасників, батьків, вчителів та усіх присутніх на святі Класичний приватний університет подарував надзвичайне музичне дійство у виконанні найталановитіших його студентів та випускників.
Не дивлячись на осінню пору, задоволеними від визначної події міста Запоріжжя – першого обласного фестивалю графіті „Місто майбутнього” –залишилися як безпосередньо учасники заходу, так і всі глядачі.
Сподіваємося, що захід стане щорічним, адже необхідно частіше звертати увагу на захоплення сучасної молоді та намагатися залучати її до злободенних проблем нашого міста!
P.S. Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації висловлює щиру подяку соціально-виховному відділу Класичного приватного університету, Валерію Помінову, Данилу Балагурі (діджей Дені Рокін), студенці Запорізького державного музичного училища імені Платона Майбороди Вікторії Бабишкіній, Анастасії Діленко, Миколі Косьміну, Дмитру Сироїду, Сергію Волошину, Федору Іванникову, Д’якуненку Тимуру (студентам Класичного приватного університету) за допомогу в організації та проведенні заходу.
Анастасія Кандибей,
дирекція Інституту журналістики і
масової комунікації
- переглядів: 2866