Засідання кіноклубу «АРТіФАКТ» відкрили класикою італійського кіно

Перше у цьому сезоні засідання кіноклубу «АРТіФАКТ» кафедри журналістики і соціальних комунікацій, що відбулося 11 жовтня 2013 року, відкрили класикою італійського кіно. 

В імпровізованому кінозалі аудиторії 318 зібралися гості із Запорізького національного технічного університету, учні ЗОШ № 41 студенти Коледжу КПУ та Інституту журналістики і масової комунікації.

Перед екраном творчу молодь зібрав відомий фільм італійського режисера Федеріко Фелліні – «Солодке життя». Кінокартина «La Dolce Vita» - яскравий приклад поступової, повільної, а від того ще більш трагічної, духовної смерті талановитого журналіста Марчелло Рубіні, що розгубив своє життя у спокусі та блиску. 

Перед очима учасників кіноклубу розгортається історія життя журналіста в Римі за часів економічного піднесення Італії у 50-х роках ХХ століття. Критики розглядають фільм як перехідний від неореалізму до артхаусу. Загалом ця кінострічка вважається визнаним здобутком Фелліні в історії світового кіно.

Після перегляду фільму звісно відбулась гаряча та дуже емоційна дискусія між глядачами. Кожен висловлював свої враження та думки з приводу фільму: шукали символи, порівнювали персонажів із героями сучасності. Усі настільки були захоплені, що забули про плин часу!

До речі, рецензії на переглянуті фільми, написані учасниками кінозасідань, можна читати за адресою:

http://journalist.zp.ua/mystetska-zala/kinoklub-art-i-fakt.

Наприкінці домовились про нову зустріч, що подарує нову порцію позитивних та цікавих кіноемоцій!

Тож, ми запрошуємо на нове засідання інтелектуального кіно учнів шкіл міста, студентів Коледжу та всіх небайдужих, що планується В ЛИСТОПАДІ – дату обов’язково уточнимо заздалегідь!

 

Аня Колпакова, студентка 2 курсу напряму підготовки «Журналістика», КЖСК