Святкуємо ювілей Інни Миколаївни Ляхової!

Сьогодні у Класичному приватному університеті відзначає свій ювілей директор Інституту здоров’я, спорту і туризму, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Академії менеджменту в освіті й культурі (м. Москва), майстер спорту СРСР із художньої гімнастики Інна Миколаївна Ляхова!

Привітати чарівну жінку, видатного науковця та професіональну спортсменку прийшли відомі спортивні та громадські діячі, вчителі та наставники, колеги, вихованці, студенти й однодумці.

Першими привітали ювіляра її перші тренери та відзначили риси її характеру, які дали змогу досягти успіху: "99% праці +1% таланту – справжній лідер!"

На ім'я ювіляра звучало багато поздоровлень. Ректор Класичного приватного університету Віктор Огаренко від імені всього колективу університету палко привітав Інну Миколаївну та відзначив, що її життєве кредо: "Йти крізь поразки до перемоги!" допомагає в повсякденній роботі всьому колективу Інституту здоров'я спорту і туризму та є прикладом для студентської молоді.

Все свято розкривало історію формування сильної особистості, професійного зростання та закалювання характеру видатної спортсменки та талановитого організатора – Інни Миколаївни Ляхової.

Святковий настрій наповнював не лише концертну залу всього університету, але й переповнював серця кожного співробітника-однодумця дружньої, великої родини Класичного приватного університету.