Інтелектуальна гра без «запаху» конкуренції

Студенти ІЖМК стали єдиними учасниками та переможцями інтелектуальної гри «Угода про асоціацію з ЄС: Погляд молоді». На жаль, інші запорізькі ВУЗи, а саме ЗНУ та ЗНТУ, не порадували своєю присутністю, хоча, за словами «Євромолоді» – організаторів, обіцяли завітати.

«З такою хорошою підготовкою, студенти КПУ все одно б взяли першість у цій грі, навіть за участі інших вишів», – зазначила голова спілки підприємців Ірина Лєх. 

Та, як би там не було, а духом конкуренції на грі ані трішки «не пахло». Майбутні журналісти розважались в своє задоволення: охоче декламували вірші, співали пісень, до речі, за музичну композицію окрема подяка її патріотичному виконавцю Микиті Карпію. 

Потім студенти показали свою презентацію про переваги Асоціації України з ЄС. А це боротьба з корупцією, якісна, і що не мало важливо, конкурентоспроможна освіта, чисте довкілля, безпечні дороги та інші позитивні пункти.

Далі була невеличка дискусія за участі журі конкурсу: Олександра Третяченка та Ірини Лєх.

«Молодь повинна боротися за свої права, бо за нею майбутнє!», – впевнений комерційний директор ділового журналу «Свой» Олександр Третяченко.

Зустріч закінчилась на приємній ноті – гарними подарунками та кавою з солодощами. 

Навіть не дивлячись на відсутність інших учасників можна сказати, що гра пройшла на славу. Студенти, журі, гості та організатори заходу лишились задоволені цією зустріччю.

P.S. Хочеться висловити щиру подяку нашій команді, яка була на вищому рівні, а саме: Анні Тютюнник, Микиті Карпію, Віталію Андроніку та Ярославу Храпському. Дякую, ВИ найкращі! 

І ще одне, на що б дуже хотілось звернути увагу, подяка дирекції ІЖМК та керівництву Класичного приватного університету за те, що вони на відміну від інших ВУЗів поважають право вибору своїх студентів.

 

Ірина Ярко,

студентка ІV курсу ІЖМК