XIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

22 листопада 2013 року в Класичному приватному університеті відбувся перший етап XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Учасники мали змогу показати свої знання з української мови та творчі здібності, склавши рекламу університету або прочитаної книги. Запрошуємо всіх на нагородження переможців 25 листопада 2013 року в аудиторії 222 о 12.00.

А поки триває перевірка, пропонуємо вам зазирнути у творчі завдання:

„Наш університет у цілому – велика родина, у якій усі живуть душа в душу. На перервах у нас, наче вавілонське стовпотворіння, але це нам не заважає вчасно потрапляти на пари. Кожен викладач нас дуже добре знає, знає навіть, де наша ахіллесова п’ята. У нашому університеті дуже багатий вибір різноманітних спеціальностей. Тож раджу навчатися в цьому університеті та гризти граніт науки разом з нами” (У12).

„Навчаючись у Класичному приватному університеті, ви досягнете Олімпу майстерності з обраного фаху. Під час працевлаштування ви не пектимете раків через брак необхідних навичок. Ні сумнівайтеся ні на йоту, обирайте Класичний приватний університет! Годі бити байдики, подбай про своє майбутнє вже сьогодні” Досягни успіху в КПУ!” (У16).

„Не хочете до кінця життя пекти раки через свою неосвіченість? Бажаєте забезпечити для себе світле майбутнє? Класичний приватний університет запрошує всіх бажаючих до безмежного світу знань! Пізнавайте науку разом з найвидатнішими викладачами України” (У20).

„Класичний приватний університет запрошує не ликом шитих учнів випускних класів на навчання. Тут студенти і викладачі взаємодіють душа в душу. Золоті серця колективу нашого закладу зігріють душу і нададуть можливість не лише для розвитку спеціаліста, а й для розвитку вас як творчої й самодостатньої людини. З нашою допомогою ви зможете набити руку з обраної спеціальності.

Не перетворюйте ваше життя в авгієві стайні. Готуйте сталеві нерви для досягнення своєї мети.

Не зволікайте! Час не стоїть на місці. Вдосконалюйте свої знання, щоб не мати ахіллесової п’яти” (У8).

„Високий рівень навчання та справедливі викладачі з терпінням янголів. Нові технології навчання та обладнані аудиторії. Якщо ваша дитина раптово вирішила накивати п’ятами зі школи. Якщо в майбутньому ви не хочете кусати лікті. Поспішайте до Коледжу КПУ! Різноманітний вибір спеціальностей, на яких таланти вашої дитини будуть розгорнуті. Навіть якщо дитина любить бити байдики, у нас вона буде крутитися як білка в колесі, бо ми завжди беремо бика за роги. Коледж КПУ – світлиця знань!” (К8).

„Ви будете кусати лікті, якщо зможете пройти повз збірки восьми томів пригодницьких творів Джеймса Хедлі Чейза.

З героями творів „Ахіллесова п’ята”, „Йдучи, не обертайтеся” та іншими, ви зможете:

  • вивести на чисту воду злодіїв;
  • побачити трагічну долю героїв, які живуть як у Христа за пазухою;
  • зрозуміти тих, хто в скрутній ситуації накивав п’ятами.

Та ще багато іншого, ще більш захопливого та інтригуючого.

Поринь у світ пригод, зрад, кохання, злочинів та справжніх почуттів разом з Чейзом та його творчістю” (К6).