День відкритих дверей в Класичному приватному університеті: корисна інформація + цікаве спілкування + смачні сюрпризи та корисні подарунки!

24 листопада 2013 року в Класичному приватному університеті пройшов День відкритих дверей. Абітурієнти та їх батьки, які завітали в гості до дружньої викладацько-студентської родини університету провели час з користю для своєї родини та мали багато можливостей для приємного спілкування, цікавого відпочинку й розкриття своїх талантів.

Всі гості отримали максимум інформації щодо умов вступу в наш заклад, рівень науково-педагогічного складу та напрямів навчання; задали нагальні питання та одразу отримали на них конкретну відповідь; ознайомились з презентаціями роботи всіх Інститутів Класичного приватного університету. Все це дозволило майбутнім студентам та їх батькам здійснити діагностику якості умов навчання, відчути атмосферу закладу та  визначити рівень доброзичливості колективу.

Всі бажаючі здійснили екскурсію Класичним приватним університетом та оцінили створені комфортні умови навчання та ознайомились з новітньою матеріально-технічною базою закладу: спеціалізованими лабораторіями, комп'ютерними та мультимедійними класами, бібліотеками та читальними залами та спортивним комплексом, що включає стадіон, басейн, футбольне поле з біговими доріжками, тренажерні та ігрові зали. Після чого відвідали запропоновані майстер класи, де мали можливість розкрити свій творчий потенціал.

Після плідної роботи абітурієнти та їх батьки зустрілись з викладачами та студентами Класичного приватного університету в теплій домашній атмосфері чаювання з фірмовою солодкою випічкою та взяли участь у розіграші корисних та цінних призів.

Обов’язково відвідайте наступний День відкритих дверей – 2 березня 2014 року! Не проґавте свій шанс побувати у ролі студента, відчути атмосферу Класичного приватного університету, прийняти участь в цікавих майстер-класах та отримати багато сюрпризів!