НАШІ ПЕРЕМОГИ В КОНКУРСАХ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Цьогорічний Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться в межах святкування 200-річчя від дня народження Кобзаря. Немає такого навчального закладу, в якому не було б заплановано заходів, присвячених Великому Кобзарю на цей і наступний рік. Україна активно готується до урочистого відзначення ювілею письменника, художника і громадського діяча Тараса Шевченка.

Студентка Інституту журналістики і масової комунікації Ващук Марина Вікторівна поповнила скарбничку нагород Класичного приватного університету, здобувши ІІІ місце в ІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Диплом ІІІ ступеня від Міністерства освіти і науки України урочисто їй вручила перший проректор Ольга Вікторівна Покатаєва на вченій раді університету, побажавши подальших перемог.

 

У Класичному приватному університеті 25 листопада 2013 року відбулося урочисте нагородження переможців першого етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У наступному етапі конкурсу візьмуть участь Андронік Віталій Миколайович (І місце серед студентів КПУ) та Король Марія Станіславівна (І місце серед студентів Коледжу КПУ).

Інший захід – XIV Міжнародний конкурс з  української мови імені Петра Яцик, що також має на меті підвищення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культури й традицій свого народу, відбувся 22 листопада 2013 року.

На першому етапі конкурсу здобули перемогу Березовська Анастасія Дмитрівна та Безгудова Ольга Дмитрівна, які представлятимуть Класичний приватний університет і Коледж Класичного приватного університету на обласному рівні.

Бажаємо їм творчої наснаги та успіху!