«Не будь байдужим! Дітям так потрібна Ваша турбота» або благодійна акція «Подаруй дітям світо» в Інституті управління

«Не будь байдужим! Дітям так потрібна Ваша турбота!» – під таким лозунгом відбулась акція «Подаруй дітям світо», у межах якої 18.12.2013 р. до Дня Святого Миколая Інститут управління КПУ у складі соціального сектору студентської ради, а також працівників Інституту відвідали підшефний заклад – Запорізький навчально-реабілітаційний центр-інтернат Запорізької обласної ради (інтернат «Світанок»).

Від Інституту управління КПУ привітала вихованців заступник директора з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи ІУ КПУ Віхорт Юлія Володимирівна.

Оскільки з 2012 року заклад є членом науково-освітнього комплексу КПУ, то привітала дітей також Дирекція НОК КПУ в особі Єлесіної Алли Анатоліївни. 

Намагаючись передати часточку свого тепла, група волонтерів-студентів Інституту управління подарувала дітям святковий концерт, провела з вихованцями інтернату веселі конкурси та ігри. А після цього гості мали змогу поспілкуватися з кожним із дітей під час чаювання, поцікавитись чим живуть ці діти сьогодні та до чого прагнуть у майбутньому.

Інститут управління протягом цілого місяця з нетерпінням чекав на цю зустріч з дітьми. Напередодні благодійного виїзду до інтернату в Інституті управління тривала акція зі збору коштів, під час якої за активної участі студентів та викладачів було зібрано суму коштів близько 1500 грн., яку було витрачено на придбання подарунків дітям: шкарпеток, м’ячів, розвиваючих ігор, солодощів тощо. 

Не могли залишити байдужими серця учасників візиту інтернату подаруночки, зроблені своїми руками дітьми спеціально до приїзду гостей: маленькі дерев’яні різнокольорові будиночки – скарбнички, святкові картонні черевички, відкриточки з побажаннями. 

Інститут управління висловлює подяку за щирий прийом та доброзичливу атмосферу керівництву Запорізького навчально-реабілітаційного центру-інтернату Запорізької обласної ради: директору – Шаріковій Катерині Павлівні, заступнику директора з виховної роботи – Шамрай Олені Григорівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи – Павловському Олександру Петровичу.

А також подяку студентам, які готували свято для дітей:

  • Битову Іллі (ДІ-113)
  • Гроздєву Олексію (ДЗК-111)
  • Кіпі Олексію (КІ-111)
  • Кондратенку Сергію (ДІ-111)
  • Кудінковій Анні (ДЗК-111)
  • Сакварелідзе Марії (ДЗК-111)
  • Пилявському Михайлу (ДЗК-111)
  • Подоляну Іллі (ДЗК-112)

Інститут управління планує й подальшу співпрацю з інтернатом та висловлює бажання творити свято дітям не тільки до традиційних свят, але й проводити сумісні заходи з вихованцями інтернату протягом року!