"День Інституту управління КПУ" або "Шануймо українське!"

Цього року свій День народження Інститут управління КПУ відзначив, вшановуючи українську історію, українську націю,  її культуру, адже без нашої країни, не було б і талановитих управлінців.

„ШАНУЙМО УКРАЇНСЬКЕ!”, – цей заклик став лозунгом цьогорічного урочистого свята з нагоди Дня народження Інституту управління.   

З прадавніх віків українці люблять свою рідну землю. Тому молоде покоління, яке прийшло на цю землю жити сьогодні, має бути гідними нащадками наших предків. Молоде покоління мусить знати, берегти і примножувати всі ті надзвичайно цікаві та багаті традиції, звичаї, які склалися за віки, і самобутню культуру та побут України, цінувати рідну українську мову.

Як і наша країна, яка має свої майже 22-річні здобутки, та й що там казати, кожного року відзначається новими подіями в історії, так і Інституту управління є чим пишатися, й минулий рік не став виключенням.

Для того, щоб підбити підсумки діяльності Інституту управління за минулий рік, а також привітати Інститут з ще однією річницею слово було надано проректору з науково-педагогічної роботи – директору Інституту управління, доктору наук з державного управління, професору – Анжелі Віталіївні Мерзляк.

 

На святі також відбулось нагородження тих, хто завдяки своїм здібностям та таланту постійно примножував здобутки Інституту. Грамотами були нагороджені:

  • у номінації «За творчі досягнення», за постійну активну участь у суспільному житті Інституту, культмасових заходах, за розвиток студентської творчості – Самойленко Віктор (напрям підготовки „Менеджмент”, гр. ДА-111), Кіпа Олексій (Коледж КПУ, спеціальність „Розробка програмного забезпечення”, КІ-211);
  • у номінації «За наукові досягнення», за активну участь у наукових конкурсах та олімпіадах – Бакута Владислав (напрям підготовки „Програмна інженерія”, гр. ДІ-111);
  • у номінації «За спортивні досягнення», за активну участь у спортивних заходах у межах Спартакіади Класичного приватного університету – Хоменко Станіслав (напрям підготовки „Геодезія, картографія та землеустрій”, гр. ДЗК-113);
  • у номінації «Фанат навчання», за наполегливість, своєчасне та передове виконання усіх завдань, відмінні результати та неабияку старанність у навчанні – Череп Галина (напрям підготовки „Геодезія, картографія та землеустрій”, гр. ДЗК-110);
  • у номінації «Рука допомоги та душа компанії», за готовність у будь-який час прийти на допомогу товаришам-студентам, за чуйність та небайдужість до життя Інституту управління – Битов Ілля (напрям підготовки „Програмна інженерія”, гр. ДІ-113), Сухачова Аліна (напрям підготовки „Геодезія, картографія та землеустрій”, гр. ДЗК-113);
  • у номінації «Успішний організатор», за активне сприяння розв’язанню організаційний питань серед студентської молоді Інституту управління, за успішне виконання обов’язків старости – Кондратенко Сергій (напрям підготовки „Програмна інженерія”, гр. ДІ-111), Пліс Катерина (спеціальність „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, гр. МЗК-113);
  • у номінації «Мрія роботодавця», за активне й успішне просування кар’єрними сходинками під час навчання в університеті та працелюбність – Баглай Ганна (спеціальність „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, гр. МЗК-113).

 

Крім того, було відзначено й тих людей, хто всіляко сприяє вихованню молодого покоління – кураторів академічних груп. У номінації „Кращий куратор 2013-2014 н.р.” грамоти отримали:

  • Шумада Анастасія Сергіївна, старший викладач кафедри системного аналізу та програмної інженерії;
  • Александрова Наталя Борисівна, доцент кафедри державного управління та земельного кадастру;
  • Омельчак Ганна Володимирівна, старший викладач кафедри менеджменту організацій та ЗЕД.

 

Українські козаки вірили ось в таку річ. Гості, які приходили до їх хати – це посланці Господа, тому всіх, хто б не прийшов до них, чи бідняк чи пан, козак зустрічав гостя як вельмишановного пана! То ж  Інститут управління радо зустрів своїх гостей – студентів Інституту права ім. Володимира Сташиса Класичного приватного університету та їх творчої команди. Перед присутніми виступив запорізький гурт BEATNAPPIN'  з музичним привітанням.

Українці – світлі душею люди, вони вміють бачити та творити красу. Душа українського народу є такою окриленною. Саме тому серед українців так багато співаків, художників, казкарів та поетів… 

Присутніх своїм патріотичним виступом вразив один з найталановитіших викладачів Інституту управління КПУ, професор кафедри гуманітарних дисциплін, поет Валентин Матвійович Северенюк.

  

А ще український народ дуже співочий. Не перелічити українських веселих та сумних пісень – це все світла, добра і щира душа нашого народу. У цей день мелодію свого серця присутнім дарував студент Коледжу Класичного приватного університету спеціальності «Розробка програмного забезпечення», Олексій Кіпа.

 

Український народ вміє багато чого робити, може здивувати людей витворами мистецтва. А може здивувати... своїми жартами. Своє почуття гумору демонстрували Сергій Кондратенко, студент 3 курсу напряму підготовки «Програмна інженерія», голова студентської ради Інституту управління КПУ та Ілля Подолян, студент 2 курсу напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій», учасники команди КВН Інституту управління «Smart Heads».

 

До свята багато обдарованих студентів приготували щось цікаве і радо поділилися своєю творчістю. Так, свою авторську реп-композицію студентам і викладачам виконав студент 3 курсу, напряму підготовки «Менеджмент»,  Віктор Самойленко.

 

Сьогодні перед молодим поколінням постає велике завдання – зберегти все те, що здобули наші предки, примножити славу України, зробити державу квітучою, могутньою, славною, щоб виконати заповітну і високу мрію минулих поколінь нашого народу. 

Тому і родинне свято з нагоди Дня народження Інституту управління було присвячене нашій дорогій родині й усьому українському роду, з якого ми пішли!