Не з книг добро приходить до людини, та ви навчіть повірити у казку

Даруйте добро безкоштовно і воно неодмінно повернеться до вас! Зробіть приємність і отримайте у відповідь купу щиреньких посмішок. Не шкодуйте про те, що зробили, шкодуйте, що не насмілились відкрити рота, аби сказати кілька тепленьких слів. А якщо серйозно, то все виглядає так.

24 грудня студенти Інституту журналістики і масової комунікації відвідали Обласну психіатричну дитячу лікарню. Точніше, не відвідали, а зазирнули з приємним передноворічним подарунком – різдвяною казкою, солодощами та іграшками. І хоча нашу постановку важко назвати чарівним дивом, але для цих дітей все було саме так. 

Сіренькі мишки, спритні зайчата, невгамовні індійці, чарівна Снігова королева, добра синичка, дивовижна Снігуронька, неперевершений Дід Мороз, чудові ведучі – всі вони звичайні студенти, які просто, але від щирого серця намагались створити для дітей справжню казку. Вони не професійні актори, але любов до дітей завжди породжує бажання подарувати бодай хоч якусь краплинку тепла. 

Перебуваючи в тих чотирьох стінах відразу забуваєш про все на світі. Буденність залишається десь на одній із лав тієї лікарні. Тут є тільки ти, і їхні проникливі погляди.

У житті не існує більшого дива, ніж дитина, яку хочеться назвати янголятком. З дітьми ми завжди щирі, відкриті, а головне справжні, без масок та гриму. Діти радіють кожній приємності. Вони гарно малювали, спритно танцювали, охоче водили хороводи та створювали чарівну рукавичку. 

Дитяча посмішка – найприємніший передноворічний дарунок для кожного, хто зазирнув по той бік дверей, аби сказати кілька приємних слів з «присмаком» казки.

Про цих та інших діточок частіше за все згадують на передодні свят даруючи приємні подаруночки. Проте, варто не забувати, що діти потребують тепла та любові у звичайний будній день, чи то сонячний, чи то морозний, але турбота має відчуватися завжди. 

Казкові герої знову стали простими студентами, яких завжди радо запрошують в гості працівники лікарні. Кожен з них повернеться до своїх буденних справ. А вже з приходом наступної зустрічі з дітками-квітками оживе нова приємна казка.

Тож, любі друзі, всіх з наступаючими новорічними святами та Різдвом Христовим! Солодкого вам щастя, незабутніх чарівних емоцій, вічного натхнення, океан позитиву та приємних сюрпризів на ваші ніжні долоньки. Цінуйте кожну мить, і дорогеньких людей, які люблять вас за те, що ви є, а не за існування вигідних речей. Кохайте, і будьте коханими!

Переглянути відеозамальовку з нашого привітання Ви можете за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=gZHKLRGj_SM&feature=youtu.be

 

Ірина Ярко,

студентка ІV курсу ІЖМК

P.S. Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації висловлює величезну подяку сценаристу дитячого свята – Ірині Ярко та усім студентам, які під час напруженої сесії знайшли час, аби поділитися часточкою тепла з тими, хто цього потребує!!!

Дякуємо усім студентам ІЖМК, хто допоміг зібрати кошти для придбання солодощів та подарунків для малят!!