Видатні випускники
Захаров Антон – магістрант Інституту здоров’я, спорту і туризму. Заслужений майстер спорту України зі стрибків у воду, учасник Ігор ХХVIII и XXIX Олімпіад у Афінах та Пекіні, срібний (2003 р.) і бронзовий (2001 р.) призер чемпіонатів світу, триразовий чемпіон Європи, десятиразовий чемпіон України.
Степко Олег – студент I курсу Інституту здоров’я, спорту і туризму. Дворазовий чемпіон із спортивної гімнастики у вправах на коні й на брусах, дворазовий срібний призер з багатоборства й у вільних вправах на І Юнацьких Олімпійських іграх 2010 р. (м. Сінгапур). Дворазовий чемпіон у вправах на брусах і в командному заліку, бронзовий призер з багатоборства на Всесвітній Гімназіаді 2009 р. (м. Доха). Абсолютний чемпіон V Молодіжних спортивних ігор України 2010 р., дворазовий срібний призер кубку України із спортивної гімнастики у вправах на брусах та коні. Чемпіон України 2011 р. у командній першості, срібний призер у багатоборстві, у вільних вправах та у вправах на коні. Володар Кубку Стелли Захарової 2010 р.
Чорний Максим – магістрант Інституту здоров’я, спорту і туризму. Майстер спорту України міжнародного класу з триатлону. Переможець етапу Кубка Азії – 2009 р. Призер молодіжного чемпіонату Європи – 2005 р. (м. Тисайварош). Багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України. Володар Кубку України з триатлону серед чоловіків – 2006 р.
Команда дзюдоїстів України. По центру – у першому ряду Вадим Синявський, у другому ряду – Станіслав Бондаренко

Бондаренко Станіслав – магістрант Інституту здоров’я, спорту і туризму. Майстер спорту України міжнародного класу із дзюдо. Чотириразовий призер чемпіонатів Європи. Володар Кубку світу з дзюдо, Чемпіон Європи 2011 р. (м. Стамбул).

Синявський Вадим – випускник Інституту здоров’я, спорту і туризму. Майстер спорту України міжнародного класу із дзюдо. Срібний призер молодіжного чемпіонату Європи 2006 р. (м. Таллінн). Багаторазовий переможець і призер великих міжнародних змагань із дзюдо, Чемпіон Кубка світу 2011 р. (м. Тбілісі).
Семченко Антон – випускник Інституту здоров’я, спорту і туризму. Майстер спорту України міжнародного класу з карате. Чемпіон світу з карате WUKF, 2008 р (м. Джесоло). Чемпіон світу 2009 р. (м. Одеса) та чемпіон Європи з версії KWF 2008 р. (м. Турин). Бронзовий призер чемпіонату Європи 2011 р. (м. Барселона).
Плясовиця Владислав – випускник Інституту здоров’я, спорту і туризму. Майстер спорту України мiжнародного класу з карате кіокушінкай. Володар чорного поясу (2-й Дан). Неодноразовий призер чемпіонатів Європи, учасник Абсолютного чемпiонату Японii з карате кіокушінкай, володар Сертифіката Американської академії бойових мистецтв, президент Запорізької обласної федерації карате кіокушінкай, багаторазовий чемпіон України. Тренерська діяльність: виховав двох чемпіонів та призерів Кубка України.
Капітонов Андрій – випускник Інституту здоров’я, спорту і туризму. Майстер спорту України міжнародного класу. Володар чорного поясу з карате-до шотокан 

(3-й Дан) і з рукопашного бою (1-й Дан). Триразовий чемпіон світу та багаторазовий призер з рукопашного бою. Дворазовий срібний (2004; 2005 рр.) та бронзовий (2003 р.) призер чемпіонату Європи з карате.
Кожохіна Інга – випускниця Інституту здоров’я, спорту і туризму. Майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики. Учасниця Ігор ХХVІІІ Олімпіади в Афінах (2004 р.). Чемпіонка й срібна призерка у групових вправах 2007 р., срібна й бронзова призерка 2005 р. на Всесвітній універсіаді.
Хмелюк Олеся – cтудентка Інституту здоров’я, спорту і туризму. Майстер спорту України міжнародного класу з рукопашного бою. Чемпіонка (2010 р.) та неодноразова призерка чемпіонатів Європи (2007, 2008, 2009 рр.). 
Негода Андрій – випускник Інституту здоров’я, спорту і туризму. Переможець першості України з боксу 2005 р. Срібний призер міжнародної зустрічі Україна – Азербайджан з джиу-джитсу 2006 р. Переможець Кубка України й призер турніру найсильніших кік-боксерів України 2009 р. Срібний призер Міжнародного турніру “Кубок Азовського моря” 2010 р. з боксу. Чемпіон України з кік-боксингу 2011 р. 

Негода Дмитро - випускник Інституту здоров’я, спорту і туризму. Багаторазовий призер і переможець всеукраїнських і міжнародних турнірів з боксу. Переможець міжнародної зустрічі Україна-Азербайджан з джиу-джитсу 2006 р., фіналіст чемпіонату України з джіу-джитсу 2006 р. Фіналіст чемпіонату України з кік-боксингу 2006 – 2007 рр. Переможець міжнародного турніру з боїв без правіл “PRIDE” – 2005 р. Дмитро Негода є віце-президентом Запорізької обласної організації української бездопінгової федерації пауерліфтингу. Як тренер виховав одного майстра спорту і двох КМС з боксу; трьох КМС з кік-боксингу; п’ять членів збірної команди України з пауерліфтингу.
Карташов Костянтин Миколайович – випускник Інституту здоров’я, спорту і туризму, заслужений тренер України з плавання. Старший тренер Дніпропетровського вищого училища фізичної культури. Тренер збірної України з плавання. Підготував більше десяти майстрів спорту, двох майстрів спорту міжнародного класу, двох учасників чемпіонатів світу та Європи. Виховав чемпіонку юніорської першості Європи 2003 р. на дистанції 200 м брас (рекорд України) – вона ж учасниця Олімпійських ігор 2004 р. в Афінах; чемпіона і рекордсмена юніорської першості Європи 2009 р., дворазового чемпіона юніорської першості Європи 2010 р. на дистанціях 50 м вільний стиль і 50 м батерфляй (новий рекорд Європи).

Команда “Черкаські мавпи-96” на чолі з тренером М.С. Міхельсоном.

Міхельсон Максим Сергійович – випускник факультету здоров’я, спорту і туризму. Офіційно визнаний кращим тренером України у 2008 р. за тренування команди баскетболістів 1996 р. народження. Підготував триразових чемпіонів 2010, 2011 та 2012 рр. Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги з 1996 р. народження та чемпіонів 2011 р. Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги з 1995 р. народження. Працює в м. Черкаси. На сьогодні М.С. Міхельсон є тренером кадетської збірної України з баскетболу.

Гоголев Артур Олександрович – випускник Інституту здоров’я, спорту і туризму. Тренер-викладач з баскетболу СДЮШОР № 5, м. Дніпропетровськ. Виховав команду-переможницю 2012 р. Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги з 2000 р. народження. Ця команда у сезоні 2011–2012 рр. також виграла чемпіонський титул на Кубку України серед своїх однолітків.
Черепаха Любов Олександрівна – студентка Інституту здоров’я спорту та туризму, група ЗВ-113 (1й курс). Восьмиразова чемпіонка і триразова абсолютна рекордсменка світу, дворазова чемпіонка і абсолютна рекордсменка Європи, володарка Кубка Європи (2008 р.), чотирнадцятиразова чемпіонка І Всесвітньої олімпіади гирьового спорту, тринадцятиразова чемпіонка, дев'ятиразова володарка Кубка і двадцятиразова рекордсменка України, триразова переможниця відкритого чемпіонату Росії, дворазова переможниця відкритих чемпіонатів Білорусі, Італії, Німеччини, переможниця відкритих чемпіонатів Греції та Польщі, володарка Кубків Польщі, Ломбардії. Кавалер орденів Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту «Золотий лев» і Міжнародної федерації з прав людини при ООН і ЮНЕСКО «Крилатий лев». Заслужений майстер спорту України і Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту (МКМГС), суддя міжнародної категорії. Є лауреатом обласного конкурсу «Господиня свого краю».
Черепаха Вікторія   студентка Інституту здоров’я спорту та туризму, група ЗВ-108 (6й курс), майстер спорту міжнародного класу по гирьовому спорту, двохразова срібна та бронзова призерка Чемпіонату світу, чемпіонка Кубку Європи.