В Класичному приватному університеті пройшов перший етап регіонального Міжнаціонального конкурсу краси, таланту та інтелекту "Інтер-Діамант"

На базі Класичного приватного університету пройшов перший етап регіонального Міжнаціонального конкурсу краси, таланту та інтелекту "Інтер-Діамант", засновниками якого виступають благодійний фонд "Центр національних культур та суспільної моралі "Ми-українські" та ООО "Дирекція фестивалів, свят та видовищ".

Конкурс відкрив привітальним словом проректор з науково-педагогічної роботи та допрофесійної підготовки Класичного приватного університету, кандидат юридичних наук, доцент - Єрмоленко Дмитро Олександрович.

З привітальним словом виступили координатори проекту: виконавчий директор ООО "Дирекція фестивалів, свят та видовищ" Ірина Борщ та президент благодійного фонду "Центр національних культур та суспільної моралі "Ми-українські" Олександр Житомирський

В конкурсі взяли участь представниці університетів та шкіл міста Запоріжжя віком від 14 до 25 років. Під час проведення першого етапу конкурсу, учасниці презентували свої вміння та таланти,  а також взяли участь у справжньому майстер-класі з дефіле.