В Класичному приватному університеті стартував соціальний студентський проект ранньої професійної орієнтації школярів «REGIONAL PROF PARTY»!

У Класичному приватному університеті 2 березня 2014 року відбулася презентація інноваційного проекту для учнівської молоді.

Започаткування цієї ініціативи було зумовлено актуальною проблемою працевлаштування молоді, яка кілька років поспіль турбує виші України та центри зайнятості: лише кожен третій громадянин України віком 15–24 роки є зайнятим; майже 16% випускників вишів України є непрацевлаштованими; близько 75% населення (за різними оцінками) працевлаштовані не за фахом. Наразі налічується понад 40 тисяч професій. Щороку з’являється близько п’ятисот нових і стільки ж зникає або видозмінюється.

Така ситуація потребує вчасного ознайомлення молоді не тільки зі змінами на ринку праці, а й так званим «примірюванням» сучасних професій на себе. 

Саме такий підхід вирішення лежить в основі проекту «REGIONAL PROF PARTY»  запропонованого Запорізьким обласним центром зайнятості та Класичним приватним університетом, що передбачає глибинне занурення учнівської молоді у світ сучасних професій, пізнання їх специфіки, що прихована за лаштунками. Проект реалізується за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.

Соціальний проект “REGIONAL PROF PARTY” урочисто відкрили проректор з соціально-виховної роботи Класичного приватного університету, кандидат політичних наук, доцент Сергій Анатолійович Білоусов та директор обласної служби зайнятості, кандидат історичних наук Ірина Олександрівна Дуднік.

На відкриття проекту “REGIONAL PROF PARTY” також завітала випускниця Класичного приватного університету, інституту журналістики і масової комунікації, телеведуча, завідуюча відділом програм для дітей та юнацтва Запорізької обласної державної телерадіокомпанії „Запоріжжя” Наталія Андрєєва, яка представила професію телеведучої. 

Потім для всіх глядачів було зімпровізовано інтерв’ю з почесним гостем, а саме з ректором Класичного приватного університету, доктором наук з державного управління, професором Віктором Миколайовичем Огаренко, який презентував професію менеджера у сфері освітніх послуг.

Студентами та викладачами Класичного приватного університету було презентовано професії аніматора, менеджера з туризму та трейдера фінансового ринку. Усі професії супроводжувалися коментарями професійного психолога, доктора психологічних наук, професора кафедри практичної психології, соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету  Зарицькою В.В.

Створити приємний настрій і комфортну атмосферу в залі допомогли студенти-аніматори Класичного приватного університету, які провели флеш-моб під клубний танок-переможців.

Взагалом в проекті взяли участь 27 вчителів та 81 учень, що є представниками 30 шкіл міста Запоріжжя, а саме: 

ЗЗОШ № 24, ЗЗОШ № 101, ЗЗОШ № 54, Запорізька гімназія №6, ЗНВК№19, ЗЗОШ № 4, ЗОШ №17, Запорізька гімназія № 93, Запорізька гімназія  № 25 гуманітарного профілю, ЗЗШ № 81, ЗЗБНВК № 106, Гімназія №47 юридичного профілю, ЗОШ№33, Хортицький реабілітаційний центр, Запорізький колегіуму, «Мала гуманітарна академія», ЗНВК №60, ЗОШ №61, ЗОШ №23, КЗ Запорізька спеціалізована школа інтернат ІІ- ІІІ ступенів «Січовий колегіум» ЗОР, ЗОШ 32, Запорізький навчально-виховний комплекс “Основа” з відділенням для реабілітації дітей, хворих на цукровий діабет, ЗОШ № 84, Академічний ліцей,  ЗОШ№71, ЗОШ№100, ЗОШ№67, ЗОШ№83, ЗОШ№14, ЗОШ№3

Регламент проекту був насиченим різноманітними подіями. Тож усі відвідувачі не тільки провели вихідний день з користю, а й отримали приємні емоції та солодкі подарунки від Класичного приватного університету.

 

 Положення конкурсу (завантажити)