Ми за мир на Україні!!! Мир в наших душах і серцях!!!

Студенти Інституту журналістики і масової комунікації приєдналися до молодіжного «Маршу миру», який пройшов у четвер, 24 квітня. Всього на заході було близько 2-х тисяч людей. До пішої ходи підійшли по-доброму і з креативом. Молодь «закуталась» у прапори неньки України. На одязі та сумках майоріли національні стрічки. Дівчата красувались у вишиванках і віночках.

Студенти гучно пройшли по проспекту від площі Радянської до площі Маяковського, вигукуючи патріотичні гасла. Молодь виступила за мир на Україні, мир у світі та мир у наших душах і серцях.

Разом зі студентами пліч опліч по патріотичному також пройшлись і їхні улюблені викладачі. Активістів за старою доброю традицією активно підтримували гудками проїжджаючі автомобілі. 

Креативні студенти ІЖМК на «Марші миру» були найактивнішими. Вони співали, танцювали, читали вірші. Одним словом, самі повеселились від душі та й інших розважили.

Анастасія Діленко заспівала чарівну пісню «Як у нас на Україні». Їй активно підспівували майже всі учасники мирного заходу. 

Деякі гасла викликали веселі емоції серед молоді, а студенти ІЖМК на додачу вигадали ще й свої. 

Тож, дружньо тримаючись за руки під мальовничими прапорами України, учасники ходи показали, що в Запоріжжі дійсно активне студентство за яким велике майбутнє. Побільше б у нашому місті креативних, цікавеньких заходів, які об’єднують всі Виші воєдино. І тут без сумніву можна сказати, що студенти – учасники заходу, пишаються і горді тим, що вони українці.

Ми впевнені, що:

Не побоїмся ворогам подати руку!

Злякає їх вкраїнська сила духу!

Ми разом до кінця! Ми всі єдині!

Коріння наше в рідній Україні!!!

P.S.: Особиста щира подяка креативним живчикам-позитивчикам, активним учасникам мирної ходи: Анастасії Діленко, Анастасії Новицькій, Максиму Балагурі, Альоні Пламм, Дар’ї Криловій, Дмитру Гонтаренко, Олександру Алєксєєву, Валентину Мельникову.

Друзі, прошу пробачення, якщо раптом когось пропустила! Ви – чудові!!!

 

Ірина Ярко,

студентка ІV курсу ІЖМК