Україна вступила до ЄС, а німецький міністр заговорив з російським акцентом

Оригінальну презентацію спеціальності «міжнародна економіка» провели для студентів 3 курсу Інституту журналістики та масової комунікації Класичного приватного університету 7 травня. 

 

 

 

 

Цікаве дійство, організоване кафедрою маркетингу та міжнародної економіки КПУ, на одну пару перетворило майбутніх медійників на відомих міжнародних дипломатів і представників таких серйозних структур як Рада Європейського Союзу, Єврокомісія та Європарламент. 

(Студенти ДРк-111 у ролі Жозе Мануеля Баррозу та Кетрін Ештон)

Треба сказати, що студенти швидко «увійшли у роль» і з великим задоволенням розіграли ситуацію розгляду Радою ЄС питання про вступ до його лав однієї з двох країн-претендентів. Такими претендентами було обрано Україну та Туреччину. 

Склавши заявку на членство в ЄС за «Копенгагенськими критеріями», студентки, перевтілені в міністрів закордонних справ обраних країн, впевнено доводили, чому саме їх держава має вступити до ЄС. Особливо жвава дискусія точилася навколо територіальних конфліктів та перспектив економічної співпраці. 

(Студенти ДЩ-111 та ДЖ-111 у ролі представників Європарламенту від Великобританії, Чехії та Франції)

За результатами півгодинного спілкування «дипломатів» Головою Ради ЄС було оголошено рішення про підписання вступу до Євросоюзу саме України. Документ, що засвідчує дійсність такої заяви, було завізовано на місці. 

(Оголошення результатів дипломатичних перемовин для України)

Не обійшлося і без гумору, притаманного всім справжнім студентам. Так, німецький міністр, а заразом Голова Ради ЄС заговорив дуже несподіваним голосом. 

 

Кривохатько У., 3 курс