У нас розквітла медіавесна

На це дійство чекали школярі з усіх куточків нашої області та міста. Фінал Першого обласного фестивалю «Медіавесна-2014», що відбувся 25 квітня, відкрив для медіасвіту унікальні таланти.

Фестиваль, який започатковано кафедрою реклами та зв’язків із громадськістю Інституту журналістики і масової комунікації, об’єднав учасників різних вікових категорій та творчих напрямків. Роботи були представлені у номінаціях: «друковані та електронні ЗМІ», «кращий аудіовізуальний твір», «кращий телевізійний сюжет/репортаж, кращий фоторепортаж, радіопередача», «рекламна та PR-діяльність». Найкращі творчі доробки, серед більше ніж 100 заявлених, обирало компетентне журі. За підсумками відбору було визначено 46 лауреатів та 23 переможці, серед яких перші місця вибороли: газета «Пульс життя» (ЗОШ № 69), публікація «Вибір за тобою» Лаврентія Куковинця («Січовий колегіум»), телерепортаж Валерії Некраси та Армана Навояна (Запорізький колегіум №98), відеофільм Поліни Проценко та Діани Бабець (школа «ЕйдоС»), ліп-даби учнів Запорізької гімназії №28, анімація та соціальна реклама учнів Першої дитячої телешколи Baby TV-Gold.

На урочистому врученні нагород юні медійники отримали дипломи та сертифікати на знижку у навчанні за будь-якою обраною спеціальністю. Віктор Миколайович Огаренко, ректор Класичного приватного університету, оголосив подяки керівникам шкіл за підтримку творчих ініціатив їх вихованців та висловив сподівання на подальшу творчу співпрацю.

Чекали на фіналістів і солодкі подарунки від університету, а також цінні призи від спонсору фестивалю – благодійного фонду «Патріот Запоріжжя» – навушники, колонки, USB флеш-накопичувачі, ручки та блокноти, що стануть у нагоді для майбутніх креативних звершень.

Розквітнувши, Перший обласний фестиваль «Медіавесна-2014» продовжує шукати таланти і в наступному році, тож з нетерпінням чекаємо на нові оригінальні ідеї від запорізьких школярів.

 

Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю 

Інституту журналістики і масової комунікації