ДОСВІД СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ДІЛОВІЙ ГРІ „ПОГЛЯД МОЛОДІ НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ”

Студенти Інституту управління КПУ взяли участь у складі університетської команди в діловій грі „Погляд молоді на Європейський вибір України”, організованій комунальною установою  „Запорізький обласний центр молоді” Запорізької обласної ради та Запорізького обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Європейська молодь України”.

Метою проведення подібних ігор є сприяння розвитку інтелектуального потенціалу регіону, привернення уваги молоді до євроінтеграційних процесів в Україні та організація інтелектуальних форм дозвілля. 

Від Інституту управління Класичного приватного університету активну участь у грі взяли Самойленко Віктор та Біліменко Сергій (студенти 4 курсу напряму підготовки „Менеджмент”). Вони отримали цікавий позитивний досвід у галузі знань щодо державотворчих та політичних аспектів управління в умовах євроінтеграції.

Ділова гра складалася з таких етапів, як: гра-квест „Карта ЄС” (журі перевіряли учасників на знання фактів з історії та сучасності різних країн, що входять до інтеграційного об’єднання ЄС); конкурс „Перезавантаження влади” (учасникам було запропоновано виокремити проблеми нашого регіону від вступу до провідного об’єднання та запропонувати нестандартні та ефективні шляхи їх подолання); дискусійний клуб (учасники змогли висловити свою думку щодо окремої проблематики на кшталт „позитивні та негативні аспекти отримання освіти в Європі”, посперечатися з учасниками, які мають протилежну думку з цього приводу та дійти згоди у кінцевому висновку).