ОСІННЄ «ПОСВЯЧЕННЯ» У КІНОМАНИ КІНОКЛУБУ «АРТіФАКТ»

У жовтні кіноклуб «АРТіФАКТ» кафедри журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК здійснив символічне «посвячення» у кіномани більше 30 (!!!) учасників завдяки перегляду майже однойменного кіношедевру «Посвячений».

Студенти Інституту журналістики і масової комунікації КПУ, запрошені студенти ЗНТУ підтримали минулорічну традицію затишного облаштування імпровізованого кінозалу: теплий чай, попкорн, спільні фотосети додали корпоративної єдності кіногромаді.

 

Протягом двох годин на екрані розгорталася історія…Юний Джонас живе в ідеальному, максимально цивілізованому суспільстві майбутнього, де більше немає воєн, болю, страждань, радості, спогадів. Для кожного члена тут визначений ідеальний порядок існування, і тепер нікому не доводиться вибирати крок, думка, колір – все навколо однозначно сіре ... За рішенням Ради товариства Джонас призначається Хранителем пам'яті, яку він повинен перейняти у Вчителя на ім’я «Той, хто дає». Юнакові відкривається правда про сьогодення світу, але щоб звільнити свій світ, він повинен кинути йому виклик ...

Та найцікавіше чекало на учасників засідання після перегляду…Гаряча дискусія, що виявила різні погляди на життя, політичну «картину світу», світосприймання загалом. Неочікувано студентство провело дуже багато паралелей із сьогоднішньою ситуацією в державі, порівнянь з історичним дискурсом. А примирили всіх першокурсники, які завзято переконували, що кожен має право вибору!

Тож ДЯКУЄМО ВСІМ, хто завітав до кіноклубу, хто ВІДКРИВ КІНОСЕЗОН – 2014! Ми переконані, що інтелектуальна молодь – наше майбутнє, а вона збирається саме у нас в «АРТіФАКТі»! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Особливо дякуємо Максиму Балагурі та Альоні Пламм за фото- та відеозйомку, Даші Криловій – за смачний попкорн)))

Відеозвіт можна подивитись тут: 

http://www.youtube.com/watch?v=d_K8vx3VrVE

 

З повагою та очікуванням на нових друзів, КЖСК