ПРЕДСТАВНИКИ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАУКОВОМУ ЗАХОДІ АКАДЕМІЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Євроінтеграційні прагнення України та різні аспекти, пов’язані із адаптацією національного законодавства та стандартів до вимог європейського співтовариства є вкрай актуальним питанням сьогодення.

28 листопада 2014 р. в Академії митної служби України (м. Дніпропетровськ) відбулась міжнародна науково-практична конференція „Інструменти лібералізації та спрощення світової торгівлі: міжнародний і національний аспекти”. Науковий захід присвячений різним аспектам зовнішньоекономічної діяльності України в умовах інтеграції став цікавим для представників Інституту управління КПУ.
 

 

На пленарному засіданні конференції Класичний приватний університет представила проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління, д.держ.упр., професор Мерзляк Анжела Віталіївна.
Також запорізька делегація науковців – доцент кафедри адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування ІУ КПУ, к.держ.упр. Скрябіна Дар’я Сергіївна та доцент кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності ІУ КПУ, к.е.н. Віхорт Юлія Володимирівна взяли активну участь у круглому столі „Проблеми удосконалення системи державного управління у контексті інтеграції”.
Під час конференції учасники мали змогу відвідати музей митної справи України, який функціонує в Академії.