Верх Щастя на вершині Доброти, або як дизайнери за добро добром платили

 Доброта без сумніву врятує світ! А якщо добро поєднати із прекрасним – мистецтвом, то ми віднайдемо той верх Щастя на вершині Доброти, про який колись писав англійський поет Олександр Поуп. 

І, щоб там не казали, а добро завжди вчасне. У цьому вже встигли переконатися творці прекрасного – кафедра дизайну Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету. 

У лоні передсвяткових буднів, коли люди мріють про справжню казку, малюючи чергову картину для душі, було вирішено привітати діток зі Святим Миколайчиком, батьки яких загинули в АТО. Під егідою завідувачки кафедри дизайну Світлани Геннадіївни Захарової було організовано акцію «Благодійний Hаnd Made». 

Тож, зібравши найкращі творчі роботи викладачів та студентів Класичного приватного університету, дизайнери влаштували неймовірну виставку-продаж. Відтак, у стінах рідної альма-матер розгорнулася справжня мистецька зала. Від кожної роботи віяло приємною щирістю, а торкнувшись її відвідувачі потай зігрівали душу. 

І чого тут тільки не було – починаючи від паперових білосніжних сніжинок та закінчуючи оригінальними скульптурами та картинами. Що тут говорити – справжні шедеври справжніх митців. Майстри довели, що з креативом вони на «ти».
Всього на виставці було представлено 80 робіт, із них продано – 72.

«Найбільше серця поціновувачів прекрасного торкнулися батік і живопис маслом» – говорить Світлана Геннадіївна. Саме вони користувалися попитом серед покупців. Варто відзначити, що майже всі роботи було розпродано в день відкриття виставки, 16 грудня. Нагадаємо, усі виручені кошти підуть на підтримку дітей-сиріт, батьки яких загинули в АТО. 

Усе ж таки, доброта приносить радість у серця людей. І кожна продана робота – це приємний подаруночок для милої дівчинки чи хороброго хлопчика, які втративши найдорожче, не припиняють вірити в дива. Тож, подаруймо їм частинку свята на ніжних дитячих долонях. 

Пам’ятайте, доброта не має віку! Доброта – це мова Всесвіту, на якій може говорити кожен. Тож, не припиняйте творити добро і вам віддячать взаємністю!

 

Ірина Ярко,
студентка магістратури
Інституту журналістики і масової комунікації