Як ми журили!

 У Жовтневому районі м. Запоріжжя 19 лютого завершився перший етап Міського конкурсу шкільних газет та сайтів “Mediaschool-2015”, у якому взяли участь такі школи: № 1, № 2, № 3,
№ 5, № 11, № 12, № 15, № 76, № 105. 
Викладачі Інституту журналістики і масової комунікації увійшли до складу журі й обирали кращі роботи в номінаціях “Краща шкільна газета”, “Кращий журналістський матеріал”, “Краща фотоілюстрація” та “Кращий веб-сайт (блог)”.
Редакторську роботу та видавничі норми оцінювала А. О. Бессараб, завідувач кафедри видавничої справи, редагування та української філології. 

 

Ідейність та дотримання композиційних норм фотоілюстрацій визначала А. В. Кліщ, старший викладач кафедри журналістики і соціальних комунікацій.

Методист Жовтневого відділу освіти О. Б. Ухналь розповіла про кожну газету й відзначила перспективність та ідейність школярів-журналістів. 

За словами Т. В. Хітрової, завідувача кафедри журналістики і соціальних комунікацій, співпраця викладачів ІЖМК із територіальним відділом освіти, молоді та спорту Жовтневого району й майстер-класи для учнів шкіл міста Запоріжжя, що проходять на базі Класичного приватного університету, сприятимуть впровадженню медіаосвіти серед молоді Запорізького регіону та поширенню новітніх знань у медіакомунікації.

Попереду ще міський етап, де змагатимуться кращі з кращих, але вже зараз хочеться відзначити величезний потенціал запорізьких школярів у прагненні до професійної спеціалізації в майбутньому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інститут журналістики і масової комунікації
Автор фото: Ольга Ломачінська