Що означає бути патріотом? Відповідь отримано від запорізьких школярів.

Соціальна робота в дії: наукова підтримка міських соціально-виховних проектів. 9 лютого 2016 року на базі гімназії 45 в ході роботи науково-методичної ради при Інформаційно-аналітичному методичному центрі (ІАМЦ) відбувся анонс презентації результатів дослідження "Що означає бути патріотом", яке було проведене науковцями кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету у 22 загальноосвітніх закладах міста Запоріжжя.Це результат співпраці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради з Класичним приватним університетом, який виступив соціальним партнером у реалізації такого затребуваного дослідження.

Формування патріотично свідомої молоді стало одним із актуальних напрямів взаємодії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради та загальноосвітніх навчальних закладів міста, яка передбачала впровадження низки заходів формування громадянської гідності, патріотичних почуттів у школярів міста Запоріжжя. Оцінку ефективності заходам, які було проведено протягом останнього календарного року, здійснили понад 2 тисячі респондентів з числа учнівської молоді міста (9-х, 10-х та 11-х класів) у ході проведення соціологічного дослідження. Результати опитування подано в експрес-звіті замовнику – Інформаційно-аналітичному методичному центру Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
Такий досвід співпраці високо оцінено Інформаційно-аналітичним методичним центром.
У цей нелегкий для нашої країни час поняття «патріотизм» набуло більш глибокого сенсу, гостро постало питання героїко-патріотичного виховання молоді й виховання свідомих громадян України, здатних захищати її незалежність, готових взяти на себе відповідальність за добробут і безпеку свого народу. А тому, робота, яка щоденно проводиться в цьому напрямі, заслуговує поваги й вдячності.
Класичний приватний університет вдячний Інформаційно-аналітичному методичному центру за ініціативу та організацію дослідження, директорам навчальних закладів та їх заступникам за доброзичливість та підтримку, а також студентам-магістрам спеціальності "Соціальна робота" (Карпюк О., Гурська А., Шепель Н.), які здійснювали опитування учнів.