Work and Travel

Міжнародна програма “Work and Travel USA” – це міжнародна програма культурного обміну, яка дає студенту денної форми навчання можливість відвідати Сполучені Штати Америки, покращити рівень англійської мови та провести незабутнє літо.

Відповідно до умов програми міжнародного культурного обміну “Work and Travel USA” студенти різних країн світу можуть провести літні канікули у США, працюючи та відпочиваючи (подорожуючи). Основною метою програми “Work and Travel USA” є знайомство з культурою і життям сучасної Америки та поширення української культури серед мешканців США.


 

Засновником програми, а також її головним наглядачем є Конгрес США, який щорічно визначає потрібну кількість студентів, що мають право брати участь у програмі “Work and Travel USA”. Агентства – представники в різних країнах світу пропонують студентам зареєструватися у програмі, отримати всі необхідні документи та консультації. Також деякі агентства допомагають учасникам програми спланувати подорож до майбутнього місця роботи, дають можливість придбати міжнародні авіаквитки за студентськими тарифами.

Коротка інформація

Програма Work and Travel - є абсолютно легальною міжнародною програмою уряду США, що дозволяє студентам з усього світу їхати в США на літні канікули на роботу.

Програма розрахована максимально на 4 місяці перебування в США, це - травень, червень, лимпень, серпень. 1-го вересня кожен учасник повинен вже повернутися назад на Україну.

Робота по програмі Work and travel не передбачає важкої фізичної праці, і не потребує якоїсь певної кваліфікації, або досвіду работи. Тому, зазвичай, студенти працюють в сфері обслуговування(магазини, парки, отелі та ін.)

Вакансії по програмі Work and Travel бувають самі різноманітні, ось деякі приклади: робітник у парках атракціонів, продавець у магазині, робітник бригади МакДональдс, офіціант, швейцар та інші. На вибір вакансії впливає рівень володіння англійською мовою - деяка робота пов'язана з постійним спілкуванням з людьми (наприклад, офіціант), тож добре володіння англійською мовою, багатократ збільшує шанси зайняти бажану вакансію. Існують різні варіанти вакансій, деякі роботодавці заздалегідь бронюють житло для майбутніх співробітників, а деякі вакансії надаються з опцією самостійного підбору житла.

Що ж стосується годин роботи, то за нормою, робочий день по програмі Work and Travel триває 8 годин (тобто, 40 годин на тиждень), оплата при цьому складає мінімум 6$ за годину роботи (макс. до 9$), за понаднормову працю в 1,5 рази вище.

У відділі міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентам студентові надається консультаційна допомога, співробітники відділу допомагають студентам у вирішенні організаційних питань, завжди готові підтримати студентів та сприяти їх участі у програмах, розуміючи, що для студентів навчання, стажування або професійна практика за кордоном – це безцінний досвід та незабутні враження.