На варті правди та справедливості

Початок весни ознаменувався поверненням бійців батальйону “Азов” на лікування до Запорізької обласної лікарні. Студенти Інституту журналістики та масової комунікації на чолі із Катериною Василівною Трофімук, викладачем кафедри видавничої справи, редагування та української філології  завітали до поранених, але оптимістично налаштованих бійців.

Із собою відвідувачі принесли не лише теплі і щирі слова подяки та підтримки, але й невелику матеріальну допомогу.

Самі герої війни говорять: “трішки поправимо здоров’я та відразу вирушимо на поміч братчикам”.

Учасники війни розповіли юним журналістам, що їх не лякає ворог, адже завдяки допомозі волонтерів та звичайних жителів України вони продовжують боротися із окупантами.

Найбільше вразило гостей, що пліч-о-пліч із зрілими чоловіками воюють і їх однолітки, які в руках тримають не ручку та сидять за партою, а захищають цілісність України в окопах із автоматом в замерзлих руках.

У кожного бійця на тумбочці та ліжку можна побачити обереги, так звані ляльки-мотанки, за словами бійців, вони завжди оберігають життя солдатів та нагадують, що за ними життя рідних та близьких.

Ми бажаємо здоров’я нашим співвітчизникам і маємо надію, що пекло війни скоро загасне та лише згадка в наших серцях про героїзм солдатів завжди буде живою. Дякуємо Вам!

Як Ви стоїте на варті суверенітету України, так ми, журналісти, будемо нести слово правди на варті справедливості.

Анастасія Цьопкало, студентка 1 курсу ІЖМК