На маленьких подарунках тримається дружба, на великих – любов!

На маленьких подарунках тримається дружба, на великих – любов!
Подорож довжиною в тисячу миль починається з першого кроку. З кроку на який рано чи пізно відважується кожен із нас. У кожного свій шлях, однак не треба забувати, що життя − це не те, що ми отримуємо, а те, що ми даємо."У дорогу далеку ти мене на зорі проводжала,Й оберіг свій на щастя, на долю, дала…".
Як говорить стара французька приказка, хто вміє дарувати, той вміє жити. А найкращий подарунок – це дарунок зроблений власними руками. Там завжди більше любові, щирості і тепла.

 

Тож, не довго думаючи дівчата із ЗМГО "Небо без кордонів", за сумісництвом студентки‪ #‎ Інституту _журналістики _і_масової _комунікації разом з чарівними студентками Колежду  ( групи ДЗО-115/1) заходилися робити ляльки-мотанки мужнім захисникам, які і вдень і вночі, в жару і холод, бережуть наш спокій. Завдяки їм ми можемо спокійно ходити на навчання чи роботу, зустрічатися з друзями і близькими людьми, посміхатися, радіти і насолоджуватися життям. Вони нам дарунки долі, а ми їм обереги.

Так, шматочок за шматочком, ниточка за ниточкою, зернятко до зернятка, зі щирими українськими піснями під наглядом вправної майстрині, студентки-дизайнерки із "золотими" ручками Анастасії Ліберман, наші талановиті дівчатка творили лялечки.
Ця крихітна "панянка", зроблена з найрізноманітніших клаптиків здатна творити дива. У своїх тендітних руках вона тримає маленький вузлик, а в ньому гречка, що є символом ситості, щоб подорожній завжди був в дорозі нагодований, і нитка, яка допоможе нашому воїну знайти дорогу додому. А зветься ця маленька пані − лялька-оберіг "Подорожниця".
Маємо надію, що це чудо оберігатиме і допомагатиме нашим хлопцям, аби вони якомога скоріше повернулися до своїх родин живими і неушкодженими, адже в кожній ляльці живе частинка душі наших дівчат. Не дарма ж говорять, що подарунок, навіть найменший, стає великим даром, якщо ти вручаєш його з любов’ю.

Уже зовсім скоро "Подорожниця" відправиться в дорогу і кожна з них знайде свого героя із 93-ї ОМБр зшр "Карпатська Січ", які знаходяться на передовій російсько-української війни. Тож, дарунок від серця до серця знайдено!
Якось один мудрець сказав, життя − це спогад про один швидкоплинний день. Тому, нехай таких приємних спогадів у нас назбирається на цілий букет щастя. З наступаючими святами вас, добрі люди і мужні воїни!
Радуйте своїх близьких, бережіть рідних і не забувайте, що на маленьких подарунках тримається дружба, на великих – любов.

З найкращими побажаннями добра і миру,
Ірина Ярко