Кафедри “рекламістів” та “журналістів” тренували медіа здібності школярів

Без сюрпризів та подарунків не залишився жоден з найактивніших учасників тренінгів із соціальних комунікацій в ІЖМК.

У рамках щорічного медіафестивалю для школярів Запоріжжя та області “Медіавесна – 2015” до Класичного приватного університету завітали дев’ятикласники Запорізької гімназії №6. Окрім екскурсії студентськими коридорами та науковими лабораторіями університету, майбутні студенти взяли участь у серії тренінгів із реклами та зв’язків із громадськістю і журналістики.

 

Провідні викладачі профільних кафедр, досвідчені медіатренери занурилили слухачів у світ медіа у розрізі тренінгів “Маніпуляціям на екрані. NET” (медіатренер, к.соц.ком В.А. Ковпак), “Реклама в сучасному глобалізованому світі” (к.соц. ком. Т.С. Гиріна), “Архетипні символи в рекламній комунікації” (ст. викл А.М. Трегуб).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Варто зазначити, що зустріч школярів та медіатренерів в університеті особлива ще й тому, що від недавна в гімназії №6 відкрито гурток “Шкільне телебачення”, а хто, як не майбутні журналісти та викладачі, можуть поділитися досвідом та натхненням для створення та просування креативних телепроектів молодими телевізійниками. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захід став можливим завдяки підтримці ідейного натхненника педагога-організатора школи Олени Валеріївни Кузнецової, класного керівника 9-А класу Наталії Василівни Троценко та безпосереднього керівника гуртка “Шкільне телебачення” Ірини Володимирівни Остапової. Вчителі та наставники відзначали зацікавленість та непідробний інтерес учнів у майбутніх заходах Класичного приватного університету та побажали повернутися в його стіни вже в статусі студента.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наступна ж зустріч медіатренерів зі своїми новими друзями з гімназії №6 відбудеться вже в травні, коли в рамках фіналу фестивалю “Медіавесна – 2015” свої нагороди зможуть отримати автори кращих медіапроектів з усієї області.

З повагою,  
Кафедра реклами та зв’язків із громадськістю 
та кафедра журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК