Кафедра реклами та зв’язків із громадськістю і Навчальна лабораторія телебачення, радіо та фото справи Класичного приватного університету зайняли І МІСЦЕ у міському конкурсі соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді» 2015

21 грудня 2015 року у Палаці Культури «Орбіта» було підбито підсумки міського конкурсу соціальної реклами, який проходив під гаслом «Збережемо майбутнє молоді!». Конкурс відбувся в рамках реалізації Програми підтримки сім’ї та молоді м. Запоріжжя.
Нагороду за І МІСЦЕ від департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради  у номінації «Відеоролик» отримали  Кафедра реклами та зв’язків із громадськістю і Навчальна лабораторія телебачення, радіо та фото справи.

 

 

 

 

 

За словами студентів-переможців, головна концепція відеороботи полягає у тому, щоб довести до глядача різноманітність способів робити добрі вчинки. Дати змогу зрозуміти – для того, щоб робити хороші справи, не обов’язково мати купу грошей чи часу, достатньо бути кмітливим та небайдужим до навколишнього світу.

«Все просто, у своїй відеороботі ми пропонуємо не викидати у смітник паперові вироби, а перетворювати їх на їжу для безхатніх тварин. Звичайно, один папірець не врятує, але всього лише кілограм макулатури забезпечить вечерю якомусь песику. І головне ми – студенти, і всі учасники конкурсу також навчаються у Вишах або школах, а цей процес безумовно пов'язаний із папером: написання рефератів, використання чернеток… І не так вже складно буде здобути матеріал для доброї справи. Саме тому ми обрали такий спосіб допомоги безпритульним тваринам, саме тому закликаємо всіх охочих залучитися до цього цікавого та благочинного процесу», – ділиться Ганна Кішмар, переможниця конкурсу, студентка групи ДРк-114.

У конкурсі брали участь більше двох сотень учасників з усього міста. Формати прийому робіт були: плакат, буклет, відео- або аудіоролик. І якщо із тематикою роботи визначились майже одразу, то її формат був дуже широкий, а тому на самому лише відеоролику зупинитися рекламісти не змогли.

«Наша творча ідея зародилася у аудиторних стінах університету під час семінарських занять з курсу «Соціальна реклама та PR» і здобула життя у навчальній лабораторії телебачення, радіо та фотосправи. Протягом майже місяця ми плідно працювали, обговорювали ідеї під час пари, після пари, обмінювалися думками у соціальних мережах та по телефону вдень і вночі. І на сьогоднішній день, раді поділитися з усіма – участь у змаганні надихнула нас не лише на зйомку конкурсної роботи, а і на створення справжнього соціального проекту, який отримав назву «Даруй тепло». В рамках проекту, нами створений офіційний логотип, змакетований мотиваційний плакат, відкрита сторінка групи проекту у соціальних мережах, проведена прес-конференція відкриття проекту, здобута першість на міському конкурсі та навіть знайдено дім одній тварині. На сьогоднішній день активно збирається макулатура, планується ще безліч акцій, та поїздка у найбільший притулок для тварин у місті. Ця перемога дає натхнення просувати нашу ідею не лише серед «мешканців» кафедри, а й в стінах всього університету та поза його межами» – розповідає керівник проекту «Даруй тепло», старший викладач кафедри Т.О.Кондик.

Тож бачимо, що наступний 2016 рік обіцяє бути плідним! А поки що, вітаємо всіх із наступаючим, бажаємо віри, любові та наснаги. Безмежно щаслива та як завжди привітна до Вас Кафедра реклами та зв’язків із громадськістю! 

Матеріал підготував студент
групи ДРк-114 Олександр Гізенко
Фотозйомка: Р.І.Коробський