НАГОРОДЖЕННЯ МЕДІАВОЇНІВ ПРАВДИ

У Класичному приватному університеті 6 травня 2015 року відбулося урочисте нагородження переможців та учасників І Міського конкурсу шкільних газет та сайтів „Mediaschool – 2015”, ініціатором якого виступив інформаційно-аналітичний методичний центр департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
У заході взяли участь 57 шкіл міста. У межах підготовки до конкурсу учні шкіл Жовтневого району відвідали майстер-класи від викладачів Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету. У наступному навчальному році таку можливість матимуть і школи інших районів.

 

Учасники  І Міського конкурсу шкільних газет та сайтів „Mediaschool – 2015” виборювали звання найкращих у таких номінаціях: „Кращий матеріал з сімейного виховання”, „Кращий матеріал з патріотичного виховання”, „Краща шкільна газета”, „Кращий шкільний сайт/блог/стрінка в соціальних мережах”, „Кращий журналістський матеріал”, „Кращий газетний фотограф/ілюстратор”.

Грамоти департаменту освіти і науки, молоді та спорту школярам-журналістам і їх керівникам вручили директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, голова оргкомітету Чухрай Раїса Василівна, голова правління Міжнародної громадської організації „Рада сімей України” Пріт Віктор Іванович, керівник гуртка козацького бойового мистецтва ЗНВК „Запорізька Січ” „Спас” Грицай Олександр Іванович, завідувач інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської  ради, голова журі Гусак Оксана Вікторівна, методист інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, відповідальний секретар Зубова Інна Олександрівна, методист інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, заступник голови журі Олійник Ірина Володимирівна.

Від Інституту журналістики і масової комунікації фіналістів привітала завідувач кафедри видавничої справи, редагування та української філології, член журі Бессараб Анастасія Олександрівна: „Дуже цікаво було поринути у світ шкільних планет. Приємно відзначити, що кожен навчальний заклад має своїх медіавоїнів правди, які тримають руку на пульсі життя і своєї школи, і країни та світу загалом.”
Директор інформаційно-аналітичного центру Класичного приватного університету Зоська Яна Володимирівна привітала своїх колег – членів редакцій шкільних газет та сайтів, подякувавши за їх професіоналізм, і презентувала всім останній номер газети „УНИВЕРиЯ”.

Теплі слова подяки учасники конкурсу почули від викладача кафедри видавничої справи, редагування та української філології, волонтера й справжнього патріота Трофімук Катерини Василівни, яка багато часу проводить у шпиталях Запоріжжя, підтримуючи бійців АТО.
Усі фіналісти отримали сертифікати, які дають право на 10% знижку в оплаті за навчання у Коледжі та Інституті журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету.

За пропозицією Наталії Василівни Яцук, яку підтримало керівництво університету, матеріали на патріотичну тематику будуть надруковані у збірнику статей медіавоїнів правди для бійців АТО. Сподіваємося, що щирі слова учасників конкурсу підтримають бійців у важку хвилину, зміцнять їх віру в щасливе мирне майбутнє вільної України.