НОВІ ПЕРЕМОГИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Як не крутіть, а все прекрасне починається з добра – добрих справ, вчинків, слів, думок, і звичайно ж, друзів. А їх у нас дійсно багато. І кожен із них по-своєму особливий!
Серед них є ті, які завжди радують нас своїми чарівними посмішками і теплими обіймами. Без сумніву – це діти – наше майбутнє. І саме завдяки їм, ми – студенти Інституту журналістики і масової комунікації, об’єднавшись у дружну команду молодіжної організації „Небо без кордонів” посіли перше місце у конкурсі „Благодійна Україна – Запорізький край” у номінації „Благодійна акція (проект, програма) року” за проведену акцію „Місяць добра”. І цю нагороду ми присвячуємо нашим діткам-квіткам. Без них ми – піщинки на дні океану, а з ними – ціле безкрайнє небо – „Небо без кордонів”.

Щиро дякуємо організаторам конкурсу за їх небайдужість до небайдужих людей, а їх у нас, як показує життя, дійсно багато. Велика подяка кожному члену журі, які побачивши нашу діяльність не пройшли повз. Тепле спасибі усім учасникам конкурсу і тим світлим людям, яких не було у тій святковій залі, але вони частинка цього світу добра!

Тут немає, ні переможців, ні переможених. Там, де панує справжня чиста доброта не повинно бути перших, других, п’ятих чи двадцять п’ятих, тут кожен гідний творити під мирними небесами. 

І хай ця статуетка – „Янгол добра” єднає усіх нас і надихає на нові звершення та незабутні польоти до зірок!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Ярко,
студентка магістратури ІЖМК
Фото: Катерина Баришенська,
Ретуш фото: Максим Балагура