НОВИНА ДНЯ: На території рідної Альма-матер „поселились” велолюбителі

З кожним днем все більше починаєш розуміти, як же трішки потрібно для щастя. А про що, по вашому, мріють студенти, які намагаються жити в реальному світі по сучасному? У країні, де ціни „кусаються” далеко не заїдеш. Тож, не будемо довго думати – вмикаємо режим „економія” і пересідаємо на велосипеди. Тим паче для студентів Класичного приватного університету є гарний привід це зробити. Сьогодні, 22-го травня, на території рідної Альма-матер відбулося урочисте відкриття велостоянки, яку молоді подарувала організація „Запорізький вектор”, і за це команді активістів щира подяка від усієї дружньої родини КПУ. Тож, лунає урочиста музика і ми починаємо. Після душевної пісні, теплими словами студентство та викладацький склад привітала Олеся Крамаренко – голова громадської приймальні організації „Запорізький вектор”.

Кілька хвилин терпіння і ось вона, довгоочікувана мить. Червону стрічку перерізано. Ура! Відтепер у Класичного приватного університету є власна велостоянка. Тож, шановні любителі двоколісних „конів”, ласкаво просимо до нас у гості.
Ось така от вона – маленька радість, яка дарується щиро від душі. Творіть добро, і все найкраще неодмінно повертися до вас у подвійному вигляді. Озирніться, хтозна, можливо, це маленьке диво, під назвою „щастя” чекає саме на вас!!!

 Ірина Ярко,
студентка магістратури ІЖМК
Фото: Катерина Баришенська