Відбувся третій етап проекту „Молодіжний кадровий резерв Запоріжжя” – тренінги з проектного менеджементу на базі Класичного приватного університету

03.09.2015 р. та 05.09.2015 р. учасники міського проекту „Молодіжний кадровий резерв Запоріжжя” опановували технологію створення проектів, після чого спираючись на набуті знання мають можливість запропонувати власний проект позитивних змін у м. Запоріжжя.
У липні 2015 р. розпочав свою роботу міський проект „Молодіжний кадровий резерв Запоріжжя”, на першому етапі якого активна молодь міста мала змогу подати свою анкету на участь у проекті, на другому – прослухати низку лекції Голови м. Запоріжжя Олександра Ченсановича Сіна щодо особливостей управління міським господарством, а на третьому – взяти участь у тренінгу з проектного менеджменту, який відбувся на базі Класичного приватного університету.

 

Майстер-класи з проектного менеджменту проводились ініціаторами проекту. В заході також взяв участь професорсько-викладацький склад кафедр адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування й державного управління та земельного кадастру Інституту управління КПУ.

Своїми знаннями щодо створення проектів з учасниками поділились:
Рощин Олександр, помічник міського Голови;
Чикалова Вікторія, директор парку „Дубовий Гай”;
Агентаєва Вікторія, молодіжний мер м. Запоріжжя;
Лисенко Віталій, менеджер-консультант „ІС-консалтинг”;
Пічкур Наталія, керівник Центру екологічної культури в м. Запоріжжя;
Зезюлін Олексій, ВМГО „Молода ініціатива”

Тренери не тільки розкрили слухачам особливості створення проектів (пошук проблеми, на розв’язання якої має бути спрямована реалізація проекту; формулювання місії, мети та завдань проекту; планування ресурсного забезпечення проекту; аналіз сильних та слабких сторін реалізації проекту, зовнішніх можливостей та ризиків тощо), але й активізували творчий потенціал учасників, який має за наступний тиждень втілитись у пропозиції щодо позитивних змін у м. Запоріжжя, а саме у розробці концепції власного проекту в обраній галузі міського господарства.

Ректором Класичного приватного університету, доктором наук з державного управління, професором Віктором Миколайовичем Огаренко всім учасникам проекту „Молодіжний кадровий резерв Запоріжжя” запропоновано навчання за магістерською програмою „Державна служба” на пільгових умовах (50% знижка) (2 тур набору у 2015-2016 н.р. відбудеться з 02.11.2015 р. по 06.11.2015 р.).

Щиро бажаємо всім учасникам проекту наснаги, плідної роботи над проектом та перспектив щодо його подальшої реалізації на благо рідного міста!