Кафедра журналістики і соціальних комунікацій долучилась до програми розвитку та функціонування української мови

На кафедрі журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ вже третій рік функціонує творча майстерня «Фан-зона українського слова», яка відтепер є структурним підрозділом ЗООВУТ «ПРОСВІТА». У планах багато спільних проектів, заходів, які будуть на сторожі утвердження української національної ідеї, державної української мови, розвитку нашої культури, відродження історичної пам'яті, формування національної свідомості та піднесення духовності й добробуту українського народу, а це, у свою чергу, має пропагуватися і у форматі медіацінностей.

 

 

Викладачі кафедри журналістики і соціальних комунікацій (зокрема, В.А. Ковпак) ввійшли до складу робочої групи з обговорення обласної програми розвитку та функціонування української мови на 2015–2020 роки. Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін під час засідання наголосив на дотриманні чіткості та ефективності пропозицій. Як зазначає Управління у справах преси та інформації (http://www.zoda.gov.ua/news/28153/programa-rozvitku-ukrajinskoji-movi-maje-buti-chitkoju-ta-efektivnoju.html): «Захід відбувся на високому фаховому рівні, в ньому взяли участь представники відповідних Департаментів і управлінь облдержадміністрації, а також мовознавці – практики й науковці та громадськість.
Освітяни висловлювали занепокоєння рівнем викладання мови, представники громадськості закликали проводити українізацію більш рішуче. Посадовці ж зазначали, що в програмі необхідно врахувати політичну складову, щоб не розхитувати мовну ситуацію в регіоні. Крім того, присутні зійшлися на думці, що кілька пунктів майбутньої програми є досить декларативними».
Члени робочої групи наразі обговорюють уточнення та доповнення до змісту програми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Кафедра журналістики і соціальних комунікацій
Фото з матеріалів: http://www.zoda.gov.ua/news/28153/programa-
rozvitku-ukrajinskoji-movi-maje-buti-chitkoju-ta-efektivnoju.html