Таємний символ нашого університету

Кожний університет  має свою символіку. Як правило, це прапор та герб. У нашому також є і прапор і герб, які постійно виносяться на перше вересня та інші свята університеті. Але є ще й особливий символ, відчути який зможуть не всі люди.
Для того, щоб зрозуміти, що це таке, ви повинні знаходитися на території навчального закладу близько дванадцятої години та бути уважним. Саме у цей час відбувається така містичність, що ходять чутки, її обсяг доходить до проспекту Леніна.  Рівно о дванадцятій  годині лунає гучна  мелодія.  Загадковою  є і реакція  студентів закладу. Деякі починають танцювати, дехто не звертає уваги на неї, інші ж взагалі починають грати на  уявних музичних інструментах.
 

Мене, як студента першого курсу, зацікавило, звідки ж лунає музика студентського гімну «Гаудеамус». І виявилося, що годинник знаходиться у дирекції інституту журналістики і масової комунікації.
Одного дня я завітав до дирекції свого інституту і побачив, що зсередини найголовніший годинник нашого університету прикрашено символікою нашого інституту. Виявилося, що дирекція переїхала сюди лише цього року і таким чином було вирішено підкреслити важливість цього особливого годинника.
Дійсно, ця мелодія допомагає відволіктися від турбот, які охопили студентів, відкриває в людях їх скриті здібності та допомагає орієнтуватись у часі, не дивлячись на годинник, сповіщає студентську родину КПУ про велику перерву. Ця музика робить наш університет ще затишнішим та особливим. Тому любіть музику, розгадуйте загадки, будьте творчими у своєму житті та інколи помічайте те гарне.

І пам’ятайте, щастя – у дрібницях, які знаходяться поряд з вами.

   
Іса Мухаммед,
студент І курсу Інституту журналістики
і масової комунікації