І знову студенти Інституту журналістики і масової комунікації завітали у гості до "ОСОБЛИВИХ" хлопчиків.

Скільки людей, стільки й думок. Та кожна історія починається з добра, бо вона – творіння Боже. А наша історія почнеться зі святкових див.
Поки на різних континентах люди мріють про свою погоду, Дід Мороз хутенько набиває мішок приємними подарунками, аби порадувати всіх дітей і дорослих Землі. Та у кожного добродія є свої помічники у містах і селах, у країнах і столицях, у лісах і горах, як на землі, так і на небі.
Поки морозець забавлявся і щипав усіх перехожих за щічки, наша дружня та заповзята команда перевтілилася у казкових героїв, аби всі разом подарувати свято тим, кому його так не вистачає – нашим особливим хлопчикам із Запорізького обласного будинку інтернату. 

Після лісових пригод, життєрадісних пісеньок та запальних танців, за старою доброю традицією, дівчата та хлопці разом зі своїми друзями розійшлися по класах, аби всі разом створити новорічну листівку. Так хвилина за хвилинкою «народилися» сніговички з ялинкою. І казка вдруге ожила, але вже на папері, а в шибку постукало його величність Добро!
На славетній запорізькій землі є свої добродії. І можливо про ці добрі справи мало хто знає, але це не применшує їхньої участі у житті особливих хлопчиків. І хто про них скаже, як не ми.

Тож, знайомтеся два Юрія, два небайдужих запоріжанина. Один – Кривопуст, інший Комісаров. І хоча вони не знайомі між собою, але їх об’єднує доброта і небайдуже щире серце. Завдяки цим людям нам вдалося прикрасити зимовий вівторок наших хлопчиків не лише теплими посмішками, а й новорічними подарунками.

Завдяки Юрію Кривопусту в будинку-інтернаті з’явився кольоровий принтер, де діти зможуть роздруковувати свої найкращі світлини, заготівки для листівок, робити цікаві колажі, картинки і масу чого ще. Величезне Вам дякуємо, пане Юрію, за цей кольоровий подарунок, який щодня радуватиме нашу малечу. А завдяки Юрію Комісарову діти отримали приємні солодкі пакуночки, які завжди несуть радість нашим юним ласунам. Цукерки – це хороший привід посміхнутися і поділитися з оточуючими своєю добротою.

І звичайно ж велика подяка нашим невгамовним хлопцям і дівчатам, студентам і студенткам Інституту журналістики і масової комунікації, які завжди знаходять час і тепло у своїх душах для таких особливих діток.
Щиро дякуємо Класичному приватному університету за відчутну участь у цій новорічній історії. Адже завдяки вам ми можемо подорожувати в особливі місця до особливих.

P.S. А для всіх, хто слідкував за нашими подіями протягом цього року, ми  бажаємо щасливого Нового року! Хай 2016-й стане початком нових відкритів. Хай буде у вас найцінніше – те, чого не можна придбати ні за які гроші – любов, здоров’я, щастя та вірні друзі. Бережіть себе, бережіть одне одного, адже ви потрібні!!

З найтеплішими побажаннями,
Ірина Ярко
Фото: Аня Баранова, Катя Баришенська

 І поки ще продовжуються зимові канікули, студенти Інституту журналістики і масової комунікації відпочивають з користю. Тож, пропонують усім переглянути відеоролик, який нікого не залишить байдужим та викличе найрізноманітніші почуття....