Герої не вмирають – вони живуть у наших серцях! Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого героя-бійця АТО – нашого вихованця Гончаренка Михайла Андрійовича

Сьогодні наша студентська родина вшановує пам’ять випускника інституту права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету МИХАЙЛА ГОНЧАРЕНКА, який загинув захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.
19 лютого 2016 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого героя – випускника Інституту права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету Гончаренка Михайла Андрійовича. Указом Президента України "за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі і незламність духу" нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). 

 

У 25 річницю з дня народження  з ініціативи ректора Класичного приватного університету Огаренка Віктора Миколайовича  пройшов мітинг вшанування пам'яті Гончаренка Михайла Андрійовича – бійця 93 артилерійської бригади.
 Розділити біль втрати прийшли мати та рідні Михайла, його колеги, однокурсники, побратими, студенти,  викладачі та ректор Класичного приватного університету, поважні гості:
– заступник обласного військового комісару Михайло Олександрович Логвинов;
– заступник начальника управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Марія В'ячеславівна Горідько;
– ректор Таврійського національного університету ім. Володимира Вернадського, доктор філологічних наук, професор Володимир Павлович Казарін;
– голова міського осередку всеукраїнської спілки учасників АТО Денис Бестужев;
– представники департаменту освіти і науки облдержадміністрації;
– пообратими з 93-ї мотопіхотної бригади Сергій Дашевський та Сергій Кірич;
– старший лейтенант Головного управління розвідки Міністерства оборони України Олексій Ліхонін.

Сум і нестерпний біль крає серце, коли білими лебедями у небеса відлітають душі найкращих, тих, кого називають цвітом української нації. Класичний приватний університет пишається своїми героями!
Дякуємо за подвиг нашого випускника! Він був і назавжди залишиться героєм-захисником Вітчизни. Не вмирають герої! Дух не вмирає!
Нащадки козацького роду незламні і тому сьогодні ще триває героїчна боротьба в умовах постійних обстрілів в зоні бойових дій на Сході країни за державний суверенітет та територіальну цілісність України. Це гартує патріотизм, віру та гордість тогочасних і сучасних поколінь!