Голос Запоріжжя - 2016

Вітання, дружні обійми та поцілунки, яскраве сонечко та оплески - саме так розпочався для студентів Класичного приватного університету перший день вересня. Тихі аудиторії наповнилися гоміном хлопців і дівчат, які активно ділилися своїми спогодами та враженнями про літо. Але не тільки студентам є про що розповісти друзям. Працівникам університету теж є чим поділитися. Протягом літа юрисконсульт КПУ, Голова Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України Володимир Віхляєв і заступник директора Інституту економіки КПУ, член Національної спілки журналістів України Еліна Волотко працювали у складі експертного жюрі конкурсної програми «Голос Запоріжжя - 2016» у межах соціально-культурного проекту громадської організації «Твоя стихія».

 

Цей проект спрямовано на привертання уваги громадськості до творчості запорізьких авторів різноманітних напрямів - поетів, письменників, вокалістів, музикантів, артистів розмовного жанру. З червня по серпень на головній сцені Центрального парку культури й відпочинку «Дубовий Гай» проходили відбіркові раунди, за результатами яких було визначено переможців, які 27 серпня 2016 року стали учасниками фіналу проекту «Голос Запоріжжя -2016».

Володимир Віхляєв: -  Треба зазначити, що працювати було дуже цікаво, бо за умовами проекту кожен мешканець чи гість міста Запоріжжя, який досягнув 14-літнього віку, за бажанням отримував можливість вийти на сцену і презентувати свою творчість жюрі та глядачам. Цей проект черговий раз довів – Запорізька земля дійсно багата талантами.  І не лише співочими, адже серед  конкурсантів було багато обдарованих музикантів і  поетів.  Тож обирати найкращих  серед більш ніж чотирьохсот учасників було дуже складно.  Тим не менш 37 юнаків і дівчат стали фіналістами й  від імені ректора Класичного приватного університету Віктора Миколайовича Огаренка були запрошені до навчання на пільгових умовах. Крім цього цих учасників чекають у літературній школі Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України,  яка також знаходиться в нашому університеті.

Еліна Волотко : - За сучасними стандартами рішенням журі та за результатами СМС-голосування (п’ятдесят на п’ятдесят) було визначено переможців, які посіли третє, друге та перше місце у фіналі та були нагороджені різноманітними призами. Крім цього, вони отримали персональну ректорську пільгу на навчання в Класичному приватному університеті. Я  впевнена, що в найближчий час ми їх побачимо в наших стінах, і якщо не  в якості студентів, то як гостей на студентських заходах обов’язково.  Дякуємо всім організаторам проекту й особисто керівнику проекту Андрію Хмельницькому за гарну роботу,  музику  та спілкування.