Даруй тепло! Перетвори папір на їжу!

До уваги всіх, всіх, всіх!!! У Класичному приватному університеті відбуваються важливі події! Вже неодноразово ми розповідали про активних та заповзятих студентів Кафедри реклами та зв’язків із громадськістю які переймаються проблемою безхатніх тварин, та пропонують свої шляхи вирішення. Зі своїми проектами студенти неодноразово приймали участь у міських конкурсах і одержували першість. А вже сьогодні зранку кожен мешканець Класичного приватного університету зможе долучитися до акції «Перетвори папір на їжу», а саме: не відправляти використаний папір у смітник, а залишити його у спеціальному контейнері, який можна побачити на поверхах та аудиторіях університету.

 

«Наша мета велика – нагодувати безпритульних тварин. А її досягнення досить просте, якщо кожен, за можливістю, долучиться до її здійснення», – говорить Ганна Кішмар, активістка, учасниця соціальної акції «Перетвори папір на їжу».«
Зібраний папір буде використовуватися у притулку для безхатніх тварин, як засіб для розпалювання при готуванні їжі. Також планується відправляти папір на повторну переробку, а на зібрані кошти придбати необхідне для тварин» – розповідає керівник проекту, старший викладач кафедри Кондик Тетяна Олександрівна. 
Дякуємо за допомогу в організації акції завідуючій КРЗГ Пенчук Інні Леонідівні, заступнику директора ІЖМК Дяченко Ірині Миколаївні та завідувачу навчальної лабораторії теле-, радіо- та фотосправи Коробському Роману Ігоровичу.