Проекти «МоЖу» Кафедра журналістики і соціальних комунікацій та «Справа. Вголос. 2:0»: прес-конференція «Міжнародний проект з медіаосвіти та молодіжної журналістики – в Запоріжжі»!

Прес-конференція відбулася 14 квітня в ауд. 512а КПУ за підтримки ГО «Я люблю Запоріжжя» та медіаосвітнього проекту «МоЖу» кафедри журналістики і соціальних комунікацій.

 

 

 

 

Презентація проведення в Запоріжжі проекту з медіаосвіти та молодіжної журналістики під назвою «Справа. Вголос 2.0», який здійснюється за підтримки фундацій Nowe Media (Польща) та Niras (Данія). В попередні роки проект відбувався у Польщі, Литві, Білорусі, містах Західної України, а в цьому році – і в Запоріжжі та Запорізькій області.
Проект полягає в проведенні серії безкоштовних тренінгів для невеликих груп молодих людей (до 18 років). На цих заходах учасники отримують корисні знання і практикуються в написанні статей, інтерв'ю, пошуку джерел інформації, етики журналіста. Метою є випуск кожною групою двох мультимедійних інтернет-газет (так званих «Мультим») на онлайн-платформі, створеній Фундацією «Нові Медіа». Газети прийматимуть участь в конкурсі, а команди-переможці отримають приз – можливість поїхати на Львівський Медіа Форум 2016!
В Запоріжжі та області проект вже «перетнув екватор». Три запорізькі групи і одна з Бердянська сформували команди-редакції, випущені перші Мультими.
На прес-конференції говорили про медіаосвіту загалом, про зацікавленість в медійній справі у молодих людей 14-18 років, про тематику, яку обрали юні журналісти для своїх газет і про майбутнє запорізької журналістики.