Конкурс дитячо-юнацьких дослідницьких робіт і творчих проектів «Я пізнаю Божий світ»

28 травня вперше в Запоріжжі в Класичному приватному університеті юні дослідники і розробники захищали свої проекти. Конкурс був організований кафедрою богослов'я Класичного приватного університету та Методичних центром Запорізької єпархії УПЦ. У вітальному слові начальник відділу профорієнтації та зв'язків з громадськістю Класичного приватного університету Кириченко Н.О. привітала юних дослідників з входженням в храм науки, побажала успіхів на шляху сходження до наукових вершин, вручила сертифікати на знижку в оплаті за навчання в КПУ старшим учасникам конкурсу, а також подячні грамоти керівникам проектів.

 

Журі відзначило той факт, що проблематика виконаних робіт близька сучасним дітям і підліткам. В ході захисту робіт відбулася цікава і бурхлива дискусія членів журі з авторами, до якої приєдналися всі присутні, в результаті чого початок нового конкурсу юним дослідникам запам'яталося як живе і захоплююча подія.

Переможцями конкурсу визнані:
Вікова категорія 1-4 класи:

Куратченко Валерія (Недільна школа «Бджілки» Свято-Покровського архієрейського собору) з роботою «Навіщо ми дружимо?» (Кер. Нехай Т.С.).
Вікова категорія 5-7 класи:

Абсолютний переможець - Герасимов Ілля (Недільна школа «Бджілки» Свято-Покровського архієрейського собору) з роботою «? Чи дійсно ігроманія шкодить людині» (Кер. Нехай Т.С.).
Переможець в номінації «Природознавство» - Гуржій Анастасія і Гуржій Катерина (Недільна школа «Бджілки» Свято-Покровського архієрейського собору) з роботою «Неспроможність 
Наукової теорії еволюції»(Кер. Нехай Т.С.)

Переможець в номінації «Проектування і конструювання». - Яцутко Єгор і Коник Олександра (. Недільна школа «Древо життя» храму вмч Георгія Побідоносця) з роботою «Реконструкція Свято-Георгіївського храму з прибудовою дзвіниці і благоустроєм території» (Кер.Омельяненко О.В.)
Переможець в номінації «Природознавство. Жива природа »- Осипенко Герман (Недільна школа« Бджілки »Свято-Покровського архієрейського собору) з роботою« Для чого існують тварини»(Кер.Нехай Т.С.)

Вікова категорія 8-9 класи:

Заседателева Ксенія, Попова Надія (недільна школа «Бджілки Божі» храму св мч. Анатолія.) 
З роботою «Феномен аніме в сучасному світі і його вплив на людину» (кер. Заседателева Л.К.)

Вікова категорія 10-11 класи:

Клімова Дар'я (недільна школа «Свічечка», м.Енергодар) з роботою «Татуювання як феномен молодіжної субкультури» (Кер. Клімова О.П.).