Конкурс „Кращий редактор”

Інститут журналістики і масової комунікації запрошує учнів 9–11-х класів, які бачать чужі помилки в текстах і знають, як їх виправити, взяти участь у щорічному Конкурсі „Кращий редактор”.
Дата проведення: 3 березня 2016 р. о 14.00.
Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70б, Класичний приватний університет, головний корпус, аудиторія 222 (ІІ поверх).
 

 

Учасники Конкурсу нагороджуються дипломами, що дають право на знижку в оплаті за навчання в Інституті журналістики і масової комунікації КПУ за напрямами підготовки „Журналістика”, „Реклама та зв’язки з громадськістю”, „Видавнича справа та редагування” або Коледжі Класичного приватного університету за спеціальністю „Видавнича справа та редагування” у розмірі 10%, що зберігається протягом усього періоду навчання за умови вчасного складання заліково-екзаменаційної сесії.
За результатами Конкурсу переможці – випускники 11-х класів одержують такі знижки в оплаті за навчання за напрямами „Журналістика”, „Реклама та зв’язки з громадськістю”, „Видавнича справа та редагування”: І місце – 50%, ІІ місце – 30%, ІІІ місце – 20%.
Заявки на участь у Конкурсі подаються на електронну адресу: staicy@ukr.net.
Нагородження переможців і учасників конкурсів дипломами відбудеться у квітні 2016 р.