Кафедра журналістики і соціальних комунікацій долучилася до святкового марафону привітань школярів

27 травня …День сьогодні такий незвичний, Сонце встало, умите в росі. І лунає дзвінок закличний, Щоб зібрались на свято всі! Свято останнього дзвоника, підбиття навчальних підсумків, очікувань і надій!
Кафедрі журналістики і соціальних комунікацій випала честь привітати школярів Запорізького навчально-виховного комплексу № 42 із завершенням ще одного навчального року від імені ректора університету Віктора Огаренка та вручити Подяку директорові навчального закладу Могиліну Олександру Володимировичу за продиктивну співпрацю у вихованні соціально активної, патріотичної, інтелектуальної молоді.

 

 

Надзвичайно приємно було чути на шкільному святі згадки про заходи, базою для яких стала саме кафедра журналістики і соціальних комунікацій – міжнародний проект із громадянської журналістики «Справа. Вголос – 2.0», Фотоконкурс «Життя в жовто-блакитних кольорах», в яких активними учасниками були учні саме цієї школи.
Вітаючи школярів із завершенням навчання, ми мали нагоду подякувати їм за участь і в культурно-просвітницьких заходах кафедри, зокрема Літературній кавʼярні.
Тож, віримо, що випускники цієї школи стануть найкращою складовою академічних груп вишів вже 2016–2017 років! 

Кафедра журналістики і соціальних комунікацій