Участь науковців кафедри публічного управління та землеустрою Інституту управління Класичного приватного університету в обговоренні розвитку південного регіону України

Професор кафедри публічного управління та землеустрою, д.держ. упр. Боклаг В.А. взяла участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Суспільно-політичний та соціокультурний розвиток південного регіону України: історичні традиції та сучасні тенденції», яка проходила 20 травня 2016 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Метою конференції стало конструктивне обговорення стратегії суспільно-політичного та соціокультурного розвитку регіонів у контексті децентралізації влади, а також узагальнення та розповсюдження наукових та практичних напрацювань щодо питань державного управління регіональним розвитком і його регулювання.

 

У роботі конференції прийняли участь науковці, державні службовці та посадові особи місцевих органів влади. Перед слухачами виступили Гриневецькій С. Р.  – український політик, народний депутат V, VI, VII скликання, Якубовський О.П. – кандидат історичних наук, професор, Заслужений працівник народної освіти України, Почесний доктор НАДУ, завідувач кафедри філософських та соціально-політичних наук ОДРІ НАДУ.

Конференція проходила у формі наукової дискусії та «круглого столу», в ході яких конструктивно обговорювались питання запровадження і розповсюдження вітчизняного та зарубіжного досвіду суспільно-поліичного та соціокультурного розвитку регіонів. Учасниками конференції представлено проекти «КІБЕР – Україна ХХ сторіччя», «Створення національної електронної системи сертифікації e-phyto», Концепцію прозорості та доступності операцій з землею в Україні, Схему формування органів територіальної громади та інші матеріали направлені на розвиток   регіонів у контексті децентралізації влади.