Японські суші в запорізькій школі № 89 або старт «МоЖу (МОлодий ЖУрналіст)!»

Минулої п’ятниці в ЗОШ № 89, що знаходиться в Дніпровському районі, пройшов авторський майстер-клас «Анатомія статті» від В.А. Ковпак, к.соц.ком., доцента кафедри журналістики, реклами і соціальних комунікацій ІЖМК.

 

 

 

Школярі 10–11 класів дізналися про будову статті (на прикладі «анатомії» корпоративного персонажа ШаМЖика (Школа Молодого Журналіста) як жанру, основні журналістські прийоми досягнення ефекту присутності та в режимі діалогу із викладачем змогли закріпити здобуті знання, а ще намагалися розібратися в контексті написання колективної статті в режимі онлайн: «Чи будуть давати суші в шкільній їдальні?». Цікавий виклад матеріалу, наочність фактів, приклади зі ЗМІ – ось що вирізняло майстер-клас В.А. Ковпак, тому не лише учні стали слухачами «Анатомії статті», але й креативні та комунікабельні вчителі школи, як-от Ірина Поповська, керівник літературного гуртка «Повернені імена» та Євгеній Сєрков, педагог-організатор, вчитель фізкультури та модератор газети «Шкільні новини».

Також А.В. Кліщ, старший викладач, та В.А. Ковпак, к.соц.ком, доцент кафедри презентували навчально-просвітницький проект «МоЖу!» на базі Класичного приватного університету та запросили школярів вступати до лав молодих журналістів. Викладачі розповіли про особливості навчання в Інституті журналістики і масової комунікації й перспективи професії журналіста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Висловлюємо подяку Любові Федорівні Корсуновій, директору школи № 89, за сприяння зустрічі викладачів кафедри ЖРСК із учнівським та педагогічним складом ЗОШ № 89, а також Ірині Поповській, керівнику літературного гуртка «Повернені імена» за організовану зустріч.

Кафедра журналістики, реклами і соціальних комунікацій ІЖМК