Студенти Інституту управління на інтерактивному занятті з англійської мови від центру «Вікно в Америку»

Студенти 1 курсу Інституту управління Класичного приватного університету відвідали заняття з англійської мови з використанням мультимедійної техніки та інтерактивних технологій, організованого центром «Вікно в Америку» у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.М. Горького.
Оскільки 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, то дуже поширеними в її регіонах стали заходи, що є спрямованими на активізацію вивчення англійської мови, особливо молоддю та студентами, зокрема.

 

 

На цьому заході було зроблено усе для того, щоб молодь дізналась про те, що англійську мову можна пізнавати не тільки сумним вивченням слів, правил та читанням книжок. А й сприймати навчання як веселу гру, тому що як запевняють психологи: вивчення чогось  в формі гри призводить до того, що у дитини, учня, студента та навіть дорослої людини виникає інтерес до навчання та прагнення дізнатися ще більше у цій сфері.Ось для цього, на заняттях з англійської мови, організованих центром «Вікно в Америку» було зроблено усе щоб зацікавити та заохотити до навчання: демонструвались відео про культуру Америки, а саме про те, чим займаються в Латинській Америці. За допомогою мультимедійних та інтерактивних технологій студенти вивчили багато нових слів у грі «Колесо-Слів», а протягом гри «Пізнай США» та «Намалюй картину за описом» дізнались які є штати у США.

Отже, захід «Вікно в Америку» став корисним для всіх, був дуже цікавим, пізнавальним та став для когось першим впевненим кроком на шляху до вивчення англійської мови. Як зазначали самі організатори, захід «Вікно в Америку» став ще одним кроком до самої Америки та до більш зацікавленого вивчення англійської мови. Вони запевняють, що якщо навчання буде проходити саме таким чином та в такій формі, то інтерес та прагнення до вивчення цієї мови тільки зростатиме.