Студентка Класичного приватного університету у фіналі конкурсу „Патріотизм у долі Запоріжжя”

Наприкінці листопада було визначено фіналістів обласного літературно-дослідницького конкурсу „Патріотизм у долі Запоріжжя”, присвячений Дню гідності та свободи. Захист робіт конкурсантів проходив у Запорізькому краєзнавчому музеї. Усього до фіналу пройшли 60 студентських робіт у різних номінаціях: «Патріотизм козацької доби», «Патріотизм часів Другої Світової війни», «Патріотизм мирних років періоду після Великої Перемоги 1945р.», «Патріотизм періоду Незалежності України» та «Патріотизм періоду відстоювання гідності та незалежності у 2013-2015 роках».

 

 

Щиро пишаємося сумісними здобутками студентки 1 курсу Інституту журналістики й масової комунікації КПУ Прохорової Катерини (група ДДз-116), яка пройшла у фінал конкурсу, та викладачів, які здійснювали керівництво науковою роботою студентки – доцента кафедри богослов’я та гуманітарних дисциплін Інституту управління КПУ Кривошеєвої Лідії Миколаївни та старшого викладача кафедри богослов’я та гуманітарних дисциплін Інституту управління КПУ Покатаєвої Тетяни Олександрівни.
Бажаємо студентці подальших творчих і наукових досягнень, а викладачам талановитих вихованців, чиї здобутки стануть результатом їх плідної та наполегливої праці!