Новорічні подарунки собакам та котам від студентів Інституту економіки

Свято люблять не тільки діти та дорослі, а й брати наші менші, які з щирою радістю приймають гостей напередодні Нового року. Запорізький притулок для тварин “Милосердя”, яким опікуються волонтери та просто небайдужі люди, звернувся до користувачів соціальних мереж за допомогою. Студенти Інституту економіки Класичного приватного університету з радістю відгукнулися. Зібравши необхідні кошти, вони придбали подарунки для тварин з притулку та вирушили у гості.

 

 

У притулку “Милосердя” розташованому на території гаражного кооперативу, в районі вулиці Седова, перебувають близько 20 собак, півсотні котів і навіть пара єнотовидних собак. Цей притулок опікують звичайні люди, які збирають тварин-безхатченків по всьому місту. Когось горегосподарі викинули за незрозумілу провину на вулицю, а у когось хати  та господарів ніколи й не було. Є й такі, що були знайдені помираючими від голоду чи  захворювання. Небайдужі люди їх знаходять, приносять до притулку, лікують, обов’язково стерилізують, та  намагаються у подальшому знайти нову домівку. Дуже вражає історія собаки Лари, яка живе  з єнотовидними собаками та кішками, які ще вигодовують маленьких кошенят. Лара їх старанно охороняє та, зі слів господарів притулку, слідкує за дисципліною. Лару волонтери знайшли на дорозі. Скоріш за все її збив автомобіль, бо на тварині не було як то кажуть, “живого місця” -  величезна кількість переломів, численні забиття. Ветеринари не давали жодних шансів, але Лара, завдяки піклуванню співробітників притулку “Милосердя”, не тільки вижила, а й стала найактивнішою та веселою мешканкою притулку. 

Студенти приїхали після занять в університеті,  привезли харчі – м’ясо, крупу та сухий корм для котів і собак. На гостей у притулку чекали та з цієї нагоди встановили новорічну ялинку. Хлопці та дівчата погралися з тваринами та нагодували їх. Окрім продуктів харчування студенти передали господарям притулку засоби для підтримки чистоти й порядку та домовилися з опікунами, що під час зимових канікул обов’язково приїдуть ще та попрацюють у притулку як справжні волонтери. 

– Ми дуже хотіли, щоб  Новорічні свята були радісними для всіх, хто живе у нашому рідному місті Запоріжжя, - наголосила студентка третього курсу Інституту економіки, староста групи ДГ-114 Ірина Федорець. – А якщо є бажаючі  долучитися до цієї благодійної справи –  телефонуйте опікунам притулку “Милосердя” за номером 063-706-35-85. Там завжди чекають на допомогу.

Еліна Волотко
Інститут економіки