Чим більше ми віддаємо – тим більше отримуємо!

Кожному із нас на цій Землі даний певний відрізок часу. Хтось витрачає його з користю, а хтось байдикує, хтось присвячує його собі, а хтось – друзям, і лише одиниці обирають звичайних, пересічних, іноді навіть зовсім незнайомих людей. А іноді в житті стається так, що нашу працю помічають інші, і летить вона в маси, як сиза чайка над бурхливим морем. У Класичному приватному університеті серед викладачів є своя «чайка», яка не втомлюється допомагати нашим захисникам і бути хорошим прикладом для наслідування

 

 

І хоч Катерина Василівна Трофімук не любить надто «гучних» слів про себе, хто ж про неї скаже як не ми – дружня родина Інституту журналістики і масової комунікації.
У п’ятницю, 27 січня, у стінах Запорізького обласного краєзнавчого музею пройшов урок мужності до Дня пам'яті героїв Крут. На захід прийшли учні, студенти, викладачі, волонтери та воїни АТО.
Не оминули цю значну подію в історії України і відзнаки, подяки, грамоти, які вручалися шкільним, студентським колективам, сім’ям і звичайним людям, які не втомлюються допомагати нашим захисникам і бути для них «янголами-охоронцями» на землі.
Одна із таких подяк за підписом губернатора Запорізької області Костянтина Бриля прилетіла і до викладацько-студентського складуІнституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету, а отримала її Катерина ВасилівнаТрофімук – жінка, яка вміє допомагати, радити, підтримувати, віддавати цьому світові найкраще нічого не очікуючи взамін.
Пишаємося, що в Запоріжжі є такі світлі, щирі, безкорисливі люди, і що вони наповнюють своїм теплим сяйвом саме нашу рідну альма-матер!

Ірина Ярко