Чарівна мелодія весни розпочала нову життєву сторінку для випускників 2017 року

Ось і минули під акомпанемент пташиного співу останні хвилини студентського життя для випускників 2017 року. Так, нещодавно відбулось урочисте вручення дипломів магістрів випускникам Інститутів, які здобули суспільно необхідні та затребувані професії для нашого часу, а саме Інституту журналістики й масової комунікації та Інституту управління. Привітав випускників із початком нового періоду їх життя та розпочав палітру їх весняної мелодії проректор з соціально-виховної роботи Класичного приватного університету Сергій Анатолійович Білоусов.

 

 

Дали випускникам право на професійну діяльність та вручили дипломи, які поставили останній акорд у музичному творі студентського буття, що писався не один рік, директори: Інституту журналістики й масової комунікації, доктор наук із соціальних комунікацій, професор Олег Вікторович Богуславський, Інституту управління, доктор наук з державного управління, професор Анжела Віталіївна Мерзляк.
Першими вручили дипломи студентам Інституту, який виховує та навчає фахівців суспільно значущих професій, знавців своєї справи, які на сьогодні уже є затребуваними спеціалістами на запорізьких телеканалах та редакціях, які є відомими дизайнерами та художниками, провідними психологами та соціальними працівниками нашого міста. Інституту, який виховує на фундаменті креативу, творчості, естетичності та гуманізму справжніх професіоналів, які відстоюють свою громадянську позицію з екранів телевізорів, газетних шпальт, звукових доріжок радіо ефіру, у витворах мистецтва, архітектурних та соціальних проектах, психологічних студіях та заходах.

Після цього естафету церемонії вручення дипломів було передано Інституту управління. Як різнобарв’я перших весняних квітів Інститут управління гармонійно поєднує як управління в традиційному розумінні – менеджмент та адміністрування, так і управління інформаційними технологіями, земельними ресурсами та державотворчими процесами, управління навчальними закладами та педагогіку вищої школи, управління духовною складовою – богослов’я. Однак, хоча всі наші сьогоднішні випускники такі різні, завжди знаходиться привід бути єдиними. І перш за все їх єднають добрі справи та вчинки, народжені як результат високоосвічченості та професіоналізму, та що є ніби окремими нотами, з яких народжується музика весни!

Бажаємо випускникам, щоб серпанок долі засяяв для них безмежними обріями, щоб легкою була життєва дорога, яку вони оберуть собі самостійно, нехай їх натхнення ніколи не згасає, а лише розгорається найрізноманітнішими творчими іскрами!